00:28:29

# Superchats

0

Superchat Value

0.00$


# Chat Messages

70

# Active Chatters

9

LAJMET 19:30 - 08.06.2023/ RTV DUKAGJINI

1,352 views

RTV Dukagjini

Published on 08.06.2023 (Stats from 09.06.2023)

Description:

LAJMET 19:30 - 08.06.2023/ RTV DUKAGJINI
Search messages & users

  [4:25] GeGa: Keshtu duhet te lexohet situata!!!! Respekt Edi:raised_hand:

  [4:59] Mihane Kanani: IK ORE MJERAN SHIFE SHQIPERINE SE PER KOSOVEN KEMI VJOSEN E ALBININ.

  [5:12] FIDAN Guri: E drejtë

  [5:33] GeGa: Fidan Pershendetje :raised_hand:

  [5:38] Mihane Kanani: FIDAN PERSHENDETJE

  [5:42] FIDAN Guri: Per nje gjilpere po kallim shtepine

  [5:55] FIDAN Guri: Gega, Përshëndetje

  [6:01] FIDAN Guri: Mihane Përshëndetje

  [6:19] GeGa: Fidan kush e di….

  [6:37] FIDAN Guri: Duhet patjeter te degjohen Rekomandimet e Nderkombetareve

  [6:46] GeGa: Ec shpejt ne shpell Mimoza…..

  [7:36] Leka *: Ore edvin ramov... po ruaje detin jugun Himaren _ jugun e Shqiperis, nga kriminelet Grek, _ pirdhu Ore Legeni vlleh o Greko Serb i mutit._ Mo's na shit mend.

  [8:08] GeGa: z. Hoxha pa e pa, pse po ja futni….. durim ohh njerz durim…..ishte vetem propozim, aq me shume propozime me mire, se e zbeh ate te serbis…..

  [8:34] FIDAN Guri: Drejtesia Juridike ne Veri ka vdekur, duhet vetem vendime Politike ne bashkpunim me Ameriken

  [9:09] Roni: hajt albin hajt

  [9:09] GeGa: Tani ka fillu dhe me filozofi te merret Kurti…..

  [9:37] GeGa: Roni Pershendetje :raised_hand:

  [9:46] Mihane Kanani: JEMI ZOT NE SHTEPINE TONE.

  [9:52] Roni: GeGa persh :hot_beverage:

  [10:22] FIDAN Guri: Gega, ky po mendon hala te vendose drejtesi atje, nuk po behet dot, nuk kemi perkrahjen as te Nderkombetareve

  [10:45] FIDAN Guri: Mihane nuk po jemi per fat te keq

  [11:31] Mihane Kanani: FIDAN MOS MENDO SE NJE I HUAJ TE DO MA SHUME SE KOMBI JOT

  [11:46] GeGa: Kush te beson ohh Bislo….. premtimin e kishe qe ate dite kur te flitet per zajednicen jep doreheqje…. Ndersa tani pa pik marre mashtron perseri….

  [12:02] FIDAN Guri: Albini ka te drejte 100% por mundesite jane zero te vendoset rendi juridik atje

  [12:49] GeGa: Fidan dhe 40 kombe kane te drejt per Shtet/Pamevarsin…… por kerkush nuk ju run mustaqet…..

  [13:04] Mihane Kanani: FIDAN FAJI I KUJTE ESHTE I HASHIM DANILLOVIQIT E ISA MUSTAFES.

  [14:57] Lorik Rama: Gega Pershendetje :victory_hand::hot_beverage:

  [15:15] GeGa: Lorik nderime:raised_hand:

  [16:19] Tea shkendija: Pershendetje

  [16:32] Roni: Tea persh

  [16:41] Tea shkendija: Prap ky me thika,i kan hi ne kry

  [16:48] Gani H.: RROFT ALBIN KURTI

  [16:59] Lorik Rama: Tea :hot_beverage::crown:

  [17:03] Tea shkendija: Lorik merci,qysh shkruhet mire se ju gjeta?

  [17:16] GeGa: Tote Pershendetje :raised_hand: si kalo, ca bere?

  [17:25] Tea shkendija: Lorik flm

  [17:54] Tea shkendija: Gega prsh,hiq punte e shpise,mire flm,ti ca bone?

  [18:03] Tea shkendija: :face_vomiting:muqa

  [18:28] GeGa: Tea po duhet…. Flm dhe un mire…..

  [18:43] Tea shkendija: Gega 👍🏻

  [18:57] Izer Abazi: Mihane pershendetje

  [19:02] Tea shkendija: Marre kan bo me kete projektligj

  [19:22] GeGa: Athu cfar n‘gutie pate ky ligj….

  [19:40] Tea shkendija: Kosova ka shume pak ambasada e ju kushton ma shtrejt me shku me votu ne ambasade-konsulat se sa posta

  [20:01] Tea shkendija: Plus 1 njeri voton 10 kandidat :see_no_evil_monkey:

  [20:16] Tea shkendija: Gega gjeljet afer

  [20:44] GeGa: Tea:rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing: ashtu po thot logjika:rolling_on_the_floor_laughing:

  [20:54] Tea shkendija: Nc nc nc mt pozita daha ma mt opozita

  [21:26] Tea shkendija: Ekzakt ma mire me u rregullu ceshtja e ksndidateve te pavarur

  [21:40] Izer Abazi: Mihane Shqiptari nuk harron Shqiptarin

  [21:45] Tea shkendija: Kapje sy nder sy,pa marre hiq

  [22:38] Tea shkendija: Osht momenti i fundit qe kulti me i kap komunat tash

  [22:59] GeGa: Shihe tiii paska vendos LVV me Pronton me Bashkepunu……lvv vs aak vs Nisma vs Akkr:rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing: ju uroj martes se mire:rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing:

  [23:08] Tea shkendija: sfeklla fara e hithave

  [23:51] Tea shkendija: I pavarur ne livvritje :face_with_tears_of_joy:

  [24:05] Tea shkendija: Imna prsh :hugging_face::hot_beverage:

  [24:48] Roni: te na slexo kush :face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy:

  [25:32] Tea shkendija: Roni :face_with_tears_of_joy:

  [25:32] Mihane Kanani: IZER PERSHENDETJE

  [26:05] Mihane Kanani: NAZMIJE PERSHENDETJE MOTRUSHE SI JENI.

  [26:07] GeGa: Rony myhybt:rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing: pak pares nje myhyb me kish kercenu….. duke me then…. Qe cka i keni be Kosoves, keni pru Ambasada, dhe tani po perzihen ata:rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laugh

  [26:36] Roni: ktyne te vv-s meju thon kurti lexoin pa qare :face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy:

  [27:03] Tea shkendija: 🙋🏻‍♀

  [27:20] GeGa: Tote kalo bukur:raised_hand:

  [27:32] Tea shkendija: Gega poashtu

  [27:38] Mihane Kanani: NAZMIJE MOTRUSHE SHUME PER BESE. VALLZON ME KENGEN E GENTJANA GJERGJIT ZEMER SHQIPTARE.

  [27:44] Roni: GeGa aj konka kon ner 18 plus prind sipaskan fol si u kon para 25 vjete :face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy:

  [27:45] Tea shkendija: Imna 👍🏻:face_with_tears_of_joy:

  [28:18] Tea shkendija: Imna :face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy:👍🏻

  [28:31] GeGa: Roni:rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing: