01:10:09

# Superchats

0

Superchat Value

0.00$


# Chat Messages

53

# Active Chatters

19

🔴FIVE - “QETËSIA” PËR VERIUN, SI DO TË ARRIHET?

2,433 views

RTV Dukagjini

Published on 08.06.2023 (Stats from 09.06.2023)

Description:

🔴FIVE - “QETËSIA” PËR VERIUN, SI DO TË ARRIHET? Mysafir; Behgjet Pacolli - Kryetar i AKR-së PROPOZIMI I EDI RAMËS PËR ASOCIACIONIN Mysafir; Agon Maliqi – Analist PA(KOORDINIM) KOSOVË-SHQIPËRI PËR DRAFTSTATUTIN E ASOCIACIONIT Mysafir; Ben Andoni – Analist E “VËRTETA” E PROJEKTIT MILIONËSH TË NPB-së QË U ANULUA NGA AKSIONARËT Mysafir; Leutrim Retkoceri – KK i Prishtinës
Search messages & users

  [10:01] Leka: Deri sa ti nuk i ben drafëte per shqipëtarët e luginës mos shko me u perzi ne kosoves; ti rama je shka kur ti Emendon kete qe po e thu qe pe mer dikush veriun; veç qd po mendoni ashtu nuk je shqipëtar

  [11:08] N. Veseli: neve na takon ta faleminderoim Avokati n e Vuqiqit per kete hap, njiher ta lexoim e studioim mire e tani tte veproim.....

  [13:47] Lang Valdet: kurt idioti poja ploteson deshirat vucicit

  [14:04] N. Veseli: Behet Pacolli, mund te jet nji biznusmen I mire, por sa i perket politikes esht nji servilist i madh.....

  [14:48] N. Veseli: nuk ka ky kapacitet per politik....

  [14:59] Ali Ali: Pacovi

  [15:27] Ali Ali: Kanal Rate i Serbis

  [16:02] N. Veseli: po ja qe vala i ka sjell neper karrika te ndryshme.....

  [16:22] Ali Ali: serbia te ka ba Militär

  [17:48] N. Veseli: Na keni lodh me keta miq, po dihet kush jan miqt tan....

  [18:56] Agim Kozhani: me ket fjalim veq po e perkrah vuqiqin o pacolli

  [19:02] N. Veseli: po pse o Pacolli?.. ne nuk mund te mbijetoim....

  [19:36] N. Veseli: jemi dy shtete te shendosha si molla....

  [19:48] Lang Valdet: Albini os esht budall ose psikopat ose eka ble vucici po qysh po shihet naiv psikopat iqmendü

  [20:16] Mitrovica Shqipria: Kurtovici Abazovic nji

  [20:56] N. Veseli: Kur nuk ke besim ne veteveten, ateher del e thua, kuku na mori lumi ne nuk mundemi te mbijetoimi....

  [21:08] N. Veseli: pa Ameliken......

  [22:15] N. Veseli: njerz servila, normal se keta njerz po i duan nderkombtaret qe per nji fjal i leshoni pantollat posht....

  [22:28] Lang Valdet: kurto nevoja e qenit Abazovici nevoja e majmunave edhe ky

  [23:04] Lang Valdet: me shki asht si Albini

  [23:39] N. Veseli: e ju me ken jeni?....

  [24:38] N. Veseli: edhe me ujkun, ban me ec..... :face_with_tears_of_joy:

  [25:58] Lang Valdet: okurt muti kan mete rreh grat e femit neper prishtin mos iksh te vellau. ne Beograd

  [26:02] N. Veseli: shtet - ndertimi esht ber me genjeshtra

  [26:32] zot rules: O Behgjet! Mos harro qe gjithe kjo ndodh nen kontrollin e eulexit, kforit dhe gjithe nderkombetareve te tjere. bandat ne veri jane te mirenjohura nga bota. Krimi ne veri duhet lejuar me kushtetute!

  [27:37] Lang Valdet: :face-pink-tears:Albini

  [27:52] Beli: ëëë ëëë ëëë

  [27:58] N. Veseli: o ska rrezik jo, se ne fund te fundit, po as qe na pysin fare..... ne jemi per nderkombtaret e serrbin, si nji milingon....

  [28:41] N. Veseli: kjo eshte e verteta......

  [29:50] N. Veseli: po q'ka e din ti q'ka esht bomerangu

  [30:07] Beli: ë ë ë

  [31:32] Imbrli Abdi: I bexhet muti ta cifsha at rusinken

  [31:56] N. Veseli: hape xhepin zPacolli... tani dalim nga kriza, nuk ka sankcjone.....

  [31:59] Hajde Bre: Hahahah le bre Marec se sje ti per me dhane naje mendim politik , ti je per naj baushtell aty je profesional amo per politik as ti e as kta tjert . VV DHE SKA TJETER

  [32:52] Pajtim Xhoshi: nuk e di se si i kemi shpetuar kohes qe per neve ka qen me keq se Titanik. kur shoh se sa te pa organizuar jemi dhe vetem shikoj shkijet me gjera kriminale nuk dallohen

  [33:53] Burim Hyseni: baci begje

  [34:36] Burim Hyseni: ka ardhe me fluturaken

  [35:41] Enver Dauti: ky asht shum i zoti 2 jav kryetar:face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy:

  [37:13] N. Veseli: ky eshte nji servil Politik....

  [38:21] N. Veseli: po shpresoim se ndihma per zgjedhjen e ksai krize, po vjen nga Avokati i Vuqiqit....

  [39:47] N. Veseli: Buurim nga je?

  [39:52] Dea: Kuku kon e ftojn kta Mozomakeq, ky sen sdin, as per operacione ne fytyren e vet sa ika lere me per politik

  [40:19] N. Veseli: A je nga Prishtina?

  [41:26] N. Veseli: Pergjigju, mos kke frik.... :face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy:

  [46:39] Hazir Gashi: HAJDE BRE PERSHENDETJE MIR E KI KTA T MARECIT JAN CAPA EDHE BUDALL:pouting_face::pouting_face::pouting_face:

  [53:17] kroni: gjithkush në shtëpin e vet KOSOVA KA ZOT SHPIJE

  [55:05] ta tarra: ALBIN KURTOVIQI ARGAT I SERBIS

  [55:31] kroni: Edi rama vllau i vuqiqt don ti ndihmoji serbis per ta formuar asosiacionin e komuanave serbe

  [56:01] iron44 iron44: VV

  [56:30] ta tarra: LVV SERBIA NIP E DAJ E ALBIN KURTOVIQI ARGAT I SERBIS

  [58:52] Kadri Dervishi: ne shqiptart jemi Armiq te vet vetes

  [1:00:26] Kadri Dervishi: Albini sbon.Rama jo.Thaqi jo.Ramushi jo..neve po nau dufka nje jasht toksor

  [1:01:23] Kadri Dervishi: marre ju qoft qfar comentesh te poshtra shkruani ktu