Clicky

01:09:56

# Superchats

0

Superchat Value

0.00$


# Chat Messages

67

# Active Chatters

28

RELOAD - 31.01.2022

1,225 views

RTV Dukagjini

Published on 31.01.2022 (Stats from 01.02.2022)

Description:

RELOAD - 31.01.2022
Search messages & users

  [0:42] Leondrit Qestaj: Përshdetje

  [4:21] Albin Dodolli: PERSHENDETJE

  [4:35] Adrian Dashi: PERSHENDETJE MAT BUKURIT N'VEND

  [6:53] db07: Pershendetje

  [7:19] Rrustem Balaj: pershendetje reload rtv dukagjini :smiling_face_with_heart_eyes:

  [8:15] A G: Ej e muu

  [8:25] A G: Mkeni harru krejt

  [8:49] Adrian Dashi: pse spo ban be ne facebook

  [9:14] Avnore Gashi: mir se erdhet oj Nita ma e bukra ju pershendes :red_heart:

  [9:36] Amela Gashi: Hej teta Nita krejt stafit krejt ju dua I love you

  [9:39] Caki Mitro: pesh mat mirt

  [9:56] Leondrit Qestaj: Bosa

  [10:12] Habib Hadja: Pershendetje!

  [10:44] Denis05: hajde hajde hajde

  [11:58] Remzi Jusufi: just prshndet remzia name kopanica e prshndet dajen trakl

  [12:26] Amela Gashi: Teta Nita sa mir po dukesh bashk me dajen Trakel :red_heart::red_heart::red_heart:

  [12:38] Denis05: ahahhahahah mat mirt jeni

  [12:57] Jasmina: :yt:

  [13:25] Jasmina: Helloo

  [14:29] Jasmina: Ku jeni ju mor

  [14:50] Xifa Syla: Pershendetje o ma te miret:red_heart::red_heart::red_heart::red_heart:

  [15:07] Denis05: thuj denizit veq besnik besin mos ta lshon ahahhahahah

  [16:34] Jasmina: Trakla e Qytetin e skenderajn ku po e leni

  [18:00] Denis05: hajde hajde hajde ma gjall at dit ma shum energji ka pas hahahahah

  [18:59] Halil Zogaj: mirmrama mat miret na knaqt

  [19:28] ❤💤👈: o baci trakla pershendetje teta nit sijeni :raised_back_of_hand::zzz::folded_hands::hugging_face::zzz:

  [24:22] Bes Kosova: hajde edhe një her Deniz "Hade, Hade Hade Kushtrim-Hadeeeeee...

  [25:21] Arsim Binaku: pershedetje

  [26:36] Tinna: :thinking_face:

  [31:33] Denis05: ish kan Brad piti edhe kish shku me ra me flejt kur e ka qit kryt njastak e ka pa qe nuk I kish hjek syzat

  [32:30] Rrustem Balaj: Qysh je

  [32:47] Engjel Veizaj: Tinna persh

  [33:46] Veton Toni: O qnakt eshedibila :rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing:

  [34:25] Mendarim Cermenika: pershendetje Suhareka mbremje te bukur

  [35:15] Engjel Veizaj: sì je Zzz

  [35:53] Mendarim Cermenika: respekte nga Struga

  [35:57] Engjel Veizaj: sì ja kalon zefije

  [36:28] Mendarim Cermenika: mir Suhareka ftot bir apo qet mir koha

  [36:28] Engjel Veizaj: mire bere

  [36:55] Engjel Veizaj: une te shkruajta andej

  [38:04] Engjel Veizaj: une nga vlora jame po'jetoi ne itali

  [38:35] Engjel Veizaj: do takohemi me vone

  [38:56] Mendarim Cermenika: ok flm ju pershendes familiarisht Z

  [39:14] Engjel Veizaj: ku do jeshe me vone

  [39:54] Veton Toni: :face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy:

  [40:41] Veton Toni: Jeni shumë të mir ju pershëndedim nga Kopenhageni

  [41:48] Bossi...49: o daja Trakel ku e kemi daden Nit a

  [42:19] Engjel Veizaj: ok

  [43:17] Bossi...49: oj Dada Nita qysh tkom oj :star_struck:yll ty tkemi oj Nita

  [43:58] Jasmina: Oj teta nita a po ta don hic i hongre kejt senet don me u trash

  [44:04] Mendarim Cermenika: Z faleminderit per respektin un ande num hy vetem ne mengjes Radar dhe ketu ande nuk ja vlen per mua te tjeret sdi. Naten e mir

  [45:10] Mendarim Cermenika: respekte per stafin e emisionit.

  [48:12] Mendarim Cermenika: ok un ka dy a tre jav skam hy

  [48:57] Bes Kosova: Teta Nita formulo nje Histori me fjalet ,Vipa Çips, Auto mita dhe Laboratorin Olive.

  [51:46] Mendarim Cermenika: reklam pak

  [54:43] Mendarim Cermenika: me te mira motra

  [57:24] visar osmani: Pule te pjekun kisha hanger.

  [59:50] Bes Kosova: oj Nita mos u qudit pse s han Trakla mas 19 ora veq kqyrja killazhen, hahahaha

  [1:00:56] Arijan Berisha: oj nit ata kllx ni barcolet

  [1:03:05] Arijan Berisha: oj nit ata thom ni barcolet

  [1:04:08] Becir Fejza: Oj Nita mos ha shumë se tu kanë ba faqet si samun:grinning_face_with_sweat::rolling_on_the_floor_laughing::face_with_tears_of_joy:

  [1:04:24] Gjergji: TRAKLA FUTJA NJË QESHJE SI ZAKONISHTË

  [1:04:34] Arijan Berisha: oj nit ata kallxoj ni barcolet

  [1:04:44] Jasmina: Musafiri futet në restorant dhe pyet kamarierin.O kamarier, a ka ujë?Kamarieri ja kthen: Po zotëri, sa të duash.Mysafiri ja kthen: ok, më sill një peshqir se po hy të lahem.

  [1:06:43] Becir Fejza: di shumë barcoleta po mi shkru nuk asht interesant

  [1:06:59] Arijan Berisha: u shku ni djal te doktori doktori i tha qa ke i ka than jom tu pa andrra me futboll i tha merri qito hapa edhe i tha ma nuk she andrra i tha abon me i pi neser se sot ekom finalen

  [1:07:57] BabaJaro K: Gjakovarit i dhem dhembi kur shkon te mjeku e pyt mjekun sa kushton me hek dhembin mjeku thot 20€ menohet gjakovari dhe thot veq bone me livrit per 10€ un e nxerr te shpia vet