01:41:17

# Superchats

0

Superchat Value

0.00$


# Chat Messages

1,032

# Active Chatters

198

Debat Plus me Ermal Pandurin - VERIU I TRAZUAR

25,380 views

RTV Dukagjini

Published on 29.05.2023 (Stats from 30.05.2023)

Description:

Debat Plus me Ermal Pandurin - VERIU I TRAZUAR Astrit Gashi-Analist Imer Mushkolaj-Analist Visar Ymeri-Analist Ylli Hoxha-Analist Dardan Gashi-Analist Dibran Hoxha-Analist #rtvdukagjini #debatplus
Search messages & users

  [2:02] Besnik Haliti: :hand-purple-blue-peace::hand-purple-blue-peace::hand-purple-blue-peace::hand-purple-blue-peace::hand-purple-blue-peace::hand-purple-blue-peace::hand-purple-blue-peace::hand-purple-blue-peace::hand-purple-blue-peace::hand-purple-blue-peace::hand-purple-bl

  [3:39] Rex99 9Rex9: RRNOFT ALBIN KURTI!!!! MOS U DURZO JEMI ME TY DERI NE FRYMEN E FUNDIT!!!

  [5:19] blerim abdyli: Albini Duhet te largohet veq deshtime

  [5:22] petro marko: o gazetar qysh jeni a jan serbt te integraur qysh na thojshit 15 vite rresht, analistat servil sot prap i keni ne studio

  [5:29] Arsim Termkolli: 11 pjestarë të KFOR-it të lënduar në veri:fire:

  [5:35] Metro Metro: Pse duhet me ia plotesu kerkesat nderkombetarve edhe sa vjet na duhet me u mar me kete sen, duhet me u kry nihere e mire, me dit kush e ka ne kontroll Mitrovicen

  [5:44] Arsim Termkolli: Bandat(mediat shqipfolëse) të Vuçiqit për ta larguar Albinin, janë në gjendje ta kallin Kosovën duke shpërndarë fakenews BIA-s!

  [6:03] R S: nderkombetart dojn kaniher me dit qa dojm na

  [6:55] Alea Erion: pasha shpirtin e asaj Nanen qe mka dek Maß pari ne kosov duhet mejj vra qeta analista per meu Drejtu Kosova

  [7:06] Blerton: Hajde Analista Tregojani ku e ka Vendin Amerika.

  [7:15] Lorik Rama: Duhet te largohet Albin kurti same shpejt

  [7:31] AgaBan: vv-ja duhet me hup krejt me bo mos me pas sukses,

  [7:32] R S: duhet krej nprotesta mu ngrit kunder kriminelave, apo doni shtet te fort a shtet kiosk

  [7:37] 🔸️Resh🔸️: ata din kurti punon simbas kushtetus

  [7:49] Vitija Arben: Ski cka ma, vetem perpara ska kthim mbrapa. Ja sot ja kurr ma!!! Nuk ban asesi me u hjek flamuri prej shtizës.

  [7:54] kroni: lorik ramoviq legen i shkijëve

  [8:23] 🔸️Resh🔸️: nese ik policia shkoj veriu

  [9:01] Hoti Kosova: mos qoni more femra gazetare te ata qetnika se ata skan fare njerzillek

  [9:13] E&E: i kan mësu hedhjen e vezëve prej VV

  [9:15] Besnik Haliti: :hand-pink-waving::hand-pink-waving::hand-pink-waving::hand-pink-waving::hand-pink-waving::hand-pink-waving::hand-pink-waving::hand-pink-waving::hand-pink-waving::hand-pink-waving::hand-pink-waving::hand-pink-waving::hand-pink-waving::hand-pink-waving::ha

  [9:43] petro marko: HALIL MATOSHI me siguri eshte befasue nga qytetaret e ti te ndershem ne veri

  [9:52] kroni: gabim e ke orresh nuk ik aspolicija as ushtrija

  [10:01] E&E: resh e pse Albini spo punon krye nveti

  [10:08] Lorik Rama: Partia e Albinit gjun me vez

  [10:49] Blerton: Largohu oj Teze se de hajsh naj Shishe Kokes. lej Burrat net Shkojn Aty kto Tutcat qe rin ne Studio. Patriotat me Bateria.

  [11:03] petro marko: allbini punon edhe per ty o e e,ta ban gati traktorin

  [11:08] Luan Gashi: Beju te fala nga Dardan Gashi kumarve opozites

  [11:09] Lorik Rama: Pse sike vesh me anti plumb gazetaret

  [11:09] Jimmy Dubova: Pse po e rrezikoni gazetaren?

  [11:14] R S: runu se idiotat pin alkohol

  [11:22] Nazmi Gashi: qashtu ju burrat ne studio e grat ne front

  [11:42] Blerton: shko ti o Ermal. o Patriot Ushtar i Albinit. mos i Shlojni Grat atje.

  [11:48] E&E: petro me vjen keq se ai mua hiq srn sun me bon veq shtetit po

  [11:51] kroni: lorik rama djal i shkines shko te dajtë

  [11:55] Lorik Rama: Ska Burra grat iqesin ne front

  [11:57] Metro Metro: qysh krejt femna i keni qu ne mitrovic

  [12:01] Hari R: Mirmbrama gjithve shqipe:hand-pink-waving::hand-pink-waving:

  [12:09] petro marko: ska burra ne debat plus..ha mushkolaj, dardan gasha e qisi servila

  [12:14] AgaBan: He po tutesh ermal nstudio po di mi dhan zor

  [12:28] Besnik Haliti: 37 PO SHUME TE FERIZAJTI 55

  [12:52] Valmir Nuraj: Spo tutet per veti por per puntoret e vet edhe ska faj

  [12:55] Hari R: Veq Baba Albin po ju ven haku:face-blue-smiling::face-blue-smiling::face-blue-smiling:

  [13:00] caki 68: Forca Albin Kurti kalle krejt mos lsho pej se hashim polari eka ka pru nket gjendje po Albini sdorzohet

  [13:10] Google Account: burrat ja hyr ne biruc ikan lan grat se kta jan msu medal ne bllac ne tesha te grave gjat luftes pra vv jan dezertera te luftes

  [13:24] Blerton: ishte kon Mir Ermali me ata tjeret me shku atje e jo me Shlu gra. o Tutca. Patriot Bateria. Respekt per Grat Gazetare.

  [13:47] Hari R: Qfar Budall tregon se ban propaganda per Serbin ptyyyyy

  [13:47] Xhemajl: jo

  [13:55] MAD LION: O pa i vra njo 2 a 3 nuk marrin vesh shkijet

  [14:13] R S: merrni ne paraburgim si ata neve qe na marrshin per asni arsye

  [14:16] Besnik Haliti: po

  [14:16] Metro Metro: Amanet bini nshpi qito qika se po e hajn far plumbi prej atyne kafshve

  [14:19] Alea Erion: Rrnoft Albin kurti Jan qu nkam krejt kriminelat Kinder ti Por Zoti DotA ndimoj

  [14:20] Xhemajl: mir e ki

  [14:36] Besnik Haliti: :face-orange-raised-eyebrow::face-orange-raised-eyebrow::face-orange-raised-eyebrow::face-orange-raised-eyebrow::face-orange-raised-eyebrow::face-orange-raised-eyebrow::face-orange-raised-eyebrow::face-orange-raised-eyebrow::face-orange-raised-eyebrow::fa

  [14:39] Shkelqim Zeqiri: BRAVO ALBIN VV VV VV:thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc:

  [14:43] Xhemajl: njo 3 mi vra 2 i kisha pre thik a

  [14:45] Blerton: Hajt tash Shajeni Meriken Kallxoja Vendin ku eka Bateria Patriota.

  [14:46] petro marko: HALIL MATOSHI u zhgenjye nga qytetaret e ti te dashur ne veri

  [14:56] Hari R: Serbet e dijn mir se qa i gjan

  [15:05] Nazmi Gashi: Hajde tash ju aty ne studio nxet mir e grat ne teren nen plumba

  [15:13] Gjilan 06: Lvv krejt kosova

  [15:18] Besnik Haliti: :face-red-heart-shape::face-red-heart-shape::face-red-heart-shape::face-red-heart-shape::face-red-heart-shape::face-red-heart-shape::face-red-heart-shape::face-red-heart-shape::face-red-heart-shape::face-red-heart-shape::face-red-heart-shape::face-red-hea

  [15:18] Alea Erion: Albin kurti ja haksha Zemren i troziti kriminelat

  [15:28] Makfire Abduli: Rrespekt pèr kryeministrin Kurti je :gem_stone::star::ok_hand:🇦🇱

  [15:32] Xhemajl: l vv albin :thumbs_up:

  [15:40] dardania Kosova: shkijet njohin vetem gjuhen e forces

  [15:44] Besnik Haliti: LVV

  [15:58] Hari R: Bravo Albin kurti :flexed_biceps::flexed_biceps::flexed_biceps:

  [16:13] R S: krejt duhet mu ngrit kunder kriminelave qe spagujn as rrymen qe e hargjojn

  [16:26] Krenar Ramadani: Se di be nanen pse pe thirrin kto n emision

  [16:34] Alea Erion: nermal dardan Gashi ukan dasht mukan ne veri bashk me shkiet

  [16:44] Aaa... Bbb: ALBIN KURTI KRENARIA e KOSOVES 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  [16:45] Rexh Rexhbecaj: HARI PERSHENDETJE SHOKI SI JENI

  [16:45] riza Lipovica: Ndegjoni kta srvilat e listes serbe

  [17:03] Mergim Leitzbach: l vv albin

  [17:08] Robert: Hajde tash gjunju Kryeministrit Kurtit, se shumica e bANAListave qenkan të pronto-vuçiq klaneve.

  [17:11] Blerton: a bre Dibran aki me shku Tash Mitrovic. mos leh si çen ne Studio.

  [17:21] Mendim Sopi: VISAR SERVILI

  [17:22] Hari R: Rexh riza ju pershendes

  [17:25] R S: serbicicit vec stupcicici i vjen hakic

  [17:35] Zelihe Zelihemurati: ju analistat shpijuna dhe argat te serbis qenefa fara e fliqt

  [17:35] dardania Kosova: Albin mos gabo mu terheq se humbin shum

  [17:53] Mergim Leitzbach: ich verstehe das Vorhaben hier nicht....

  [18:00] Zelihe Zelihemurati: Rrnoft albin baba

  [18:01] Hysen Grajqevci: Ah qe po ju dhem shum lutjet e juve jon ishalla deshton Albini po lutjet e juve jo qe nuk shkojn ne vesh te Zotit po as te nuk po mrrijn :rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing:

  [18:17] petro marko: HAJDE ANALISTA servil ,folni pak per gjendjen

  [18:17] Alea Erion: o shkie denoni shkiet jo shtetin e kosoves o djemt e vuqiqit

  [18:25] Mergim Leitzbach: Gib mal Geld.....

  [18:38] Mollos Mollos: shihe këtë qettnikun Dardan Gashin bre robt, ky është në listën e pagesës së udb

  [18:41] f.f.uka@: kryministei i jem esht tu e dasht me b kosoven si ne 99 qet qellim eka

  [18:55] Hari R: Mergim braucht nicht die Serben spielen dass gleiche Spiel schon 35 jahre

  [18:58] petro marko: JA SERVILI I PAR po flet ..visar imeri

  [19:08] Zelihe Zelihemurati: Visar Imeri vuqiq kopill i miloshit ta dhevsha gojn me myt

  [19:31] Mergim Leitzbach: Mergim Brauch nicht die Serben spielen das spielt schon seit 35 jahre

  [19:53] Rexh Rexhbecaj: SHBA PER MOMENTIN ASHT NE KRAH TE TERORISTEVE SERB PER FAT TE KEQ RROFT ALBIN KURTI

  [19:56] Alea Erion: fol Imer mushkoviq

  [20:00] Mergim Leitzbach: aus der bassbox

  [20:03] Hari R: Mergim die haben mehr as du geld :money_bag: dass geht nur politisch, dort sind nur die Serbische Mafia

  [20:05] Besnik Haliti: te shume ty seriali tu zemer me kosovo

  [20:08] Robert: Të gjith ata shqipëfolsa të cilët, në kto momente lehin kundër Qeveris, duhet me i trajtu njejt sikur se teroristët çetnik dhe teroristët e wagnerit.

  [20:29] drenica: o dardan shkavelli mshile at goj muti

  [20:29] Mergim Leitzbach: aus der bassbox

  [20:33] CrcaMrca: Shkoni bre n’pidh t’somes o banalista te serbis

  [20:47] Daut Morina: anilista qe ja kanë shitë shpyrtin djallitë

  [21:01] bashkim mala: Ooo Krejt ju kisha myt

  [21:10] Alea Erion: o djemt e Vuqiqit shum bre ja doni te keqen kosoves Ju be zoti Ju vraft

  [21:35] Besnik Haliti: VALON S RAMADANI 37

  [22:00] Alea Erion: njerzt e beogradit naper televizione te kosoves

  [22:05] bashkim mala: Instuticionet nuk duhet me ju dhan juve kurgjo,, ju jeni propaganista dhe te shitun te vucici

  [22:06] CrcaMrca: Ju jeni ma te kqij se serbet

  [22:07] Sherif Zejnullahu: Europa asht pro Serbis, si q'do her!

  [22:11] petro marko: ANALISTAT E FAMSHEM servil

  [22:19] Hyrije Qupevaj: te lumt Albin mos lsho pen as prej Amerikas e asprej kuinti ose te Be tok shqiptare esht

  [22:36] Agron Sadiku: Garant Visari ka Problem me Hemoroide që kurrë nuk mund rri një vend....

  [22:40] dardania Kosova: hajde albin palojav pidhin shkijeve

  [22:51] Dilaver Krasniqi: Ju Analksta leht asht me fol po duheni meu bashku te gjith ejo me kritiku boll mo met te thash ete te thana turp turp meju ardh te gjith ata qi nuk e perkrahi

  [23:05] Krenar Ramadani: Ven qe me mbrojt vendin kta lujn me shtetin ton qr

  [23:11] bashkim mala: Ky gazetari i novi Sadit sen nuk po thot kurgjo,, veq po i jep zor

  [23:16] Alea Erion: Imer mushkolaj Ju jeni mazi se qata ne veri nermal ukan dasht me kann aty me ta me protestu

  [23:18] Hari R: eee ku asht problemi let shkojn me mbrojte, mbas nje kohe mbylli ne Burg, Si Putini Rust qe i mbyll kush ban Demostrata, asht e ligjitimt

  [23:40] Hyrije Qupevaj: pershendetje te gjithve kta e kan Toleranz kit situat vetem kta Be edhe usa

  [23:44] petro marko: MUSHK olaj PO KERKOM PARAMETER SIGURIE PER GAZETAR hahaha bre servil,....PO TI A NUK PO SHEH SE KFOR SPO MUND PER VETE ME BA SIGURI

  [23:46] Mentor Gashi: Qetash pe din ti qe atje ka Bandit Kallxoj Dardanit Edhe kti Visarit se kta e kan me Kurtin Hallin

  [23:52] Besim ch: Valla spo di qka me than kta analista e folin realitetin a kta trimat thojn servilla po pse spo shkoni me qlirue veriu

  [23:57] R S: Njerz te maskum sguxon kush me Levis ne protesta ku jan policia a jeni shtet ajo

  [24:00] Hari R: Hyrije ju pershendes e nderuar

  [24:02] ismet gashi: You lutem mos boni prpaganda shume po per shkoni per krah vendit tuaj bravo Albin me ty jemi

  [24:06] Maliq Morina: o ti zotni fol me vuqiqin nashta ju mbron qysh pe mbroni ju serbin a u nginet se koha keq keni hek

  [24:16] petro marko: MUSHKOLAJ servili i perbetuar

  [24:18] Hyrije Qupevaj: e kan toleru milloshin tjeter

  [24:22] Google Account: shkjet sikur vvja njejt jan nipa e daj nemes veti

  [24:43] bashkim mala: Qysh e din ky qka thojn mediat e beogradit

  [24:47] 🔸️Resh🔸️: nese shkon policia shkoj veriu

  [24:48] Dilaver Krasniqi: shko nven ejo para ekranit folni meju pa krejt shqiptaret

  [24:53] Reshat Halimi: nonene shkijeve qe si kan vra bre sojin e ktij dhe disa gazetarve

  [24:58] Rexh Rexhbecaj: MUSHKOVIQ BOLL MA

  [25:00] Xhelal Zekolli: As Amerika as Evropa se mbron Kosovën pa interes kta Jan kurva

  [25:07] Hari R: Resh tung Ballist

  [25:30] petro marko: MUSHKU MUSHKOLAJ KERKON SIGURI PER GAZETAR........mushko a nuk poj sheh KFORIN si po ka problem veten me siguru

  [25:42] Hari R: bashkim ky bashkpunon me Serbet per at e din

  [25:51] Ago Imeri: O Visar po kameleoni qe ishe kan ti edhe zagaret e tjere te Psd ve hala nuk ju ka dale e keqja qe i shkaktuet ketij vendi.

  [26:19] petro marko: ANALISTA SERVIL .per me mbrojtur poziten e vet ne studio korruptivo-servile

  [26:28] Meriton Ajeti: Analista pro serb qija ropt

  [26:35] Mentor Gashi: Kurqysh nuk bon me u terhek pi vendit ton

  [26:37] Plusi: vdekja e Ruaise do te jet ne Ukraine, ndersa vdekja e serbis do te jet ne Kosove ne pjesen Veriore

  [26:43] Samir Memeti: Rrofsh ALBIN

  [27:00] Besnik Haliti: UCK LVV 144 FSK LDK KOSOVESN TE FERIZAJTI

  [27:10] Maestrosax: O servila analiste

  [27:14] Hari R: Baba Albin mbaje kurr mos u terheq

  [27:20] petro marko: KQYRI ANALISTAT E PERBETUAR servil

  [27:23] Skender Kokollari: Respekt per qeverin e Kosoves...

  [27:24] CrcaMrca: Ngoni more vllazni kta shkijet qe folin shqip qysh i peekrahin qetniket serb phuuuu bre nonen e qetnikve

  [27:26] AgaBan: votone 70 % se e kall lufte ma shpejt

  [27:35] R S: njekni se kurr ma nkuti ska me na ardh

  [28:21] bashkim mala: Ani ky dardan bytha, shoku i radijocicit

  [28:28] 🔸️Resh🔸️: kforit mjer te plagost

  [28:29] Enny MagDevill: Baba Albin duhet edhe ktynev Analistav me ju hi pak thuper se po e lypin:oncoming_fist:🫡

  [28:29] Besjon Zeka: I Madhi Zotni Albin Kurti

  [28:36] Hari R: Qetash let shkojn qato Shqiptart e ndershem ti bajn me Autobusa ptyyyyy

  [28:45] petro marko: KQYRI ANALISTAT SERVIL

  [28:50] sabit dermaku: Joooooooojoooooojoooooojoooooojooooojooooojooooojooo

  [29:10] Mentor Gashi: Pisi flliqt ti krejt e ki te Qeveria jon

  [29:14] O K: PO A DUROHET KY I MARR I SMUER DARDAN GASHI PER QDO NAT.

  [29:25] Hari R: Albini ka me jav Qi Nane qetive kriminelve

  [29:27] CAT. iN BRAL. STARS: Ky shpijuni

  [29:30] bashkim mala: Shoket e tu jan ooo dardan bytha

  [29:35] Mehmet Muhadri: ska te ndaljeeeeeeeee se prej shpis tane ski ka shkon

  [29:43] Hari R: OK psh

  [29:51] Suat Saqipi: Simbolika Z flet shumë se kush ishin protestuesit !

  [29:51] CAT. iN BRAL. STARS: Ky qetniku

  [30:01] CAT. iN BRAL. STARS: Qi ish kunder flamurit me qit ne mitrovic

  [30:11] CAT. iN BRAL. STARS: O qetnik

  [30:19] Bujar Hasani: ja nisi ki muti i vuqiqit me fol Dardan gashoviq e gruen e keqe ja qift ne gojë Albini vv dhe un

  [30:21] Enny MagDevill: O shoq ata nuk jan Huligan po jon Qetnika qe kan prej ne kosovë

  [30:21] Mentor Gashi: Mbare te koft o servil

  [30:21] R S: o gashiq ata spo pagujn as rrym , me taksa te shqiptarve po jetojn

  [30:30] GHG Dienstleistungen: Ta qivt Bota Nanen

  [30:35] GHG Dienstleistungen: O gabeli zi

  [30:36] CAT. iN BRAL. STARS: Qetniku ngoje qka flet kunder qeveris

  [30:43] Hari R: Suat Amerika i ka tregu para dy have Vuqiqit qfar banda punon ti

  [30:47] Dit.01: shyqyr ti po mendon o morrqi niher

  [30:50] CAT. iN BRAL. STARS: O ta qifshin nanen krejt shqiptart

  [30:51] petro marko: KETA ANALISTA VITE NA KAN THENE SE VERIU ESHTE INTEGRUA dhe se e pranojn shtetin e kosoves

  [30:51] Herzi Azemi: hajde dardan kallxona da pralla

  [30:54] GHG Dienstleistungen: ta qift policia e Kosoves nanen

  [31:02] O K: PO KUSH ASHT KY INJORANT TE JET PER QDO NAT ME INJORANCAT E TI.

  [31:13] Luan Gashi: Dardani kumar i serbve.

  [31:15] GHG Dienstleistungen: O Gabel

  [31:17] Em Sa: A ja kan nis mu vesh hala a jo?

  [31:26] Hesat Zenuni: Rrnogtë kosova në krye me Krymistër Z Albin Kurti

  [31:27] GHG Dienstleistungen: Ti deri dje as me Kfor as me kerkon nuk ki mujt me shku

  [31:34] GHG Dienstleistungen: O Gabel i fliqt

  [31:52] Mentor Gashi: Flliqtan

  [31:54] petro marko: ANALISTAT jan ne DEBAT PLUS TE GJITHE KUNDER VJOSES DHE ALBINIT ,KUNDER SHUMICES SE POPULLIT

  [31:56] Bujar Hasani: t'a qoft njesia speciale familjen o Dardan gashoviq

  [31:58] Hari R: Emsa ska nevoj Veq Rosa jav qin nanen

  [32:01] Mehmet Muhadri: po qfar Lopani je ti po kish ta lejon me hanger m... kushe po i frigon Popllin Shipeeeeee ska kthim prapa se ne Shpin ton jena oooo Inorant

  [32:01] Meriton Rustemi: Damin qe jaka ba vv kosoves me demosratat e mahershme dam i kan ba edhe do politikana te ldk s qe i kan akuzu krert e uqk skto dame te mahershe j

  [32:09] Rrustem Veliu: aje shiptz

  [32:09] Kosova Republikë 2008: o Kurtovica pse spo shkoni mi zavendsu KFORin

  [32:13] GHG Dienstleistungen: Bravo petro

  [32:16] GHG Dienstleistungen: Qashtu osht

  [32:17] CrcaMrca: Qfar vater e re krize nji mahall shkije jon atje o pidh motre

  [32:23] Sherif Zejnullahu: Sa të gëzuar jan kta analista te shitur, mos po deshton kjo qeveri!

  [32:28] Donzhuan: Erdhi dita vishi edhe ja therim per Kosovë a jeni gati ???!!!???!!!

  [32:34] Dit.01: o deshtim o deshtim hahahah

  [32:51] Mentor Gashi: Te vogla e more pis

  [33:01] Ago Imeri: Shume senet i kishe dite o Dardan,fokusi yt esht qe kjo qeveri te deshtoj,nuk ka me tu plotesue ajo deshire,por e di qe njerzit si ti do te perfundojne ne berllog ku e ki venin

  [33:03] Hari R: ik bre Baju ik pis

  [33:04] Nexhmedin Pajaziti: Poshte analistat e beogradit!

  [33:08] Rrustem Veliu: A kan gjak shqiptari Cato qe po folin a komplet shkije te kokan

  [33:15] Samir Memeti: o magjar...

  [33:20] Rexh Rexhbecaj: DARDANOVIQI ASHT ME I RREZIKSHEM SE VUQIQ

  [33:21] AgaBan: o a jeni tu marr vesh votoni 100 % , a doni Luft, voroni vv

  [33:22] Bytyqi Avni: siklet siklet

  [33:37] Mentor Gashi: Ska nevoj shkau me ardh ti fol per ta

  [33:43] Haki Kerimi: Albin Kurti ja futi KEPËN Vuçiçit , Edi Ramës, Hashim Thaçit, Isa Mustafës...:rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing:

  [33:43] Blerim Behluli: o qyre qfar mjekrre ka ky laper

  [33:49] Ajete Ibishi: Kat veq han :pile_of_poo::pile_of_poo::pile_of_poo::pile_of_poo::pile_of_poo:

  [33:52] Mehmet Muhadri: kurr ma te Gatshem nuk jena kan as gja skemi pas edhe jakan qky Gojen jese tash qe jemi sado kudo te pergaditur

  [33:56] Rexh Rexhbecaj: PDK LDK AAK NISMA SERBSKA GRUPE KRIMINALE SHKATRRUSIT E KOSOVES QE 22VJET

  [34:01] Em Sa: Ket dardanin veq e kimi per shenjester mu knaq zu shajt

  [34:05] Haki Kerimi: Albin Kurti ja futi KEPËN Vuçiçit , Edi Ramës, Hashim Thaçit, Isa Mustafës...:rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing:

  [34:11] O K: KURR NUK E KAM BESU SE KOSOVA KA AQ SHUM KUNDER KOSOVES DHE QEVERIS KURTI KJO ASHT E TMERSHME.

  [34:17] Herzi Azemi: ma berrllok se ti qe pe bon kushe jo

  [34:39] Universal79: Gati jemi gjdo minut saher na thrret Albini dhe atdheu

  [34:41] Haki Kerimi: Albin Kurti ja futi KEPËN Vuçiçit , Edi Ramës, Hashim Thaçit, Isa Mustafës...:rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing:

  [34:52] Isuf Gashi: dardan berllogu

  [34:52] Maestrosax: O muta analista po prap e votojm Albin Kurtin o pisa

  [34:53] Hari R: ky qenka Budall me letra, po Albini ska punu pa ligj ooo Mjeran

  [35:02] Haki Kerimi: Albin Kurti ja futi KEPËN Vuçiçit , Edi Ramës, Hashim Thaçit, Isa Mustafës...:rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing:

  [35:04] Salih Mehmeti: Dardan t'pshurrsha ne goje muti i shkaut

  [35:15] Bossi: Oburr kur falin policija duhet mos modorzu

  [35:22] Besnik Haliti: RTV DUKAGJINI UCK LVV 144 FSK LDK

  [35:26] Auto stop: o Dardan robt ti shkerdhevsha ta ka prish Albini tagjijen qe e ke pas me shkijet bre qen

  [35:28] Universal79: rroft Albin Kurti dhe trimeria e tij

  [35:39] Universal79: ska tjeter rruge perpos kjo

  [35:49] Mentor Gashi: Kthe qysh dush Voten ja jepim Trimit Albin Kurti e Glaukut e vjoses

  [35:58] Bossi: Duhet mimat forrcen mos mu kth mrapa

  [35:58] GHG Dienstleistungen: Isuf Gashi Respekt

  [36:01] Genc Zeneli: familjen duhet me ja qi atynr kriminelve

  [36:08] Kosova Republikë 2008: qeta qe thirrin per lufte jane te pagune prej serrbis dhe rusis

  [36:14] AgaBan: shka a tu ba ky ktu, net shkon ku duhet

  [36:18] R S: abin kurti veq qa forzohet kush e ka ni tru te shnosh

  [36:20] Kosova Republikë 2008: Kurtoviciana

  [36:27] Universal79: nje grusht kriminel po lun me europen kurv dhe me SHBA

  [36:31] N. Veseli: jo vetem gazetart, po te gjith ata............

  [36:32] Bave Robar: H

  [36:34] Enny MagDevill: :goodvibes:

  [36:41] Hari R: Boosi Albini pa leje te Bajdenit ska punu send

  [36:49] Artan Dana: Mjaft më me përkulje. Duhet të jemi të zot e vehtës.

  [36:51] Universal79: kqyre qysh i djeg dardanit per vllaznit shkije

  [36:52] E. P.: Albini tash nuk duhet te kthehet prej ketij vendimit. Me te vertet ishte kan katastrofale!

  [37:06] Mentor Gashi: Ky e ka me Qeverin jo me Shkijet

  [37:10] Luan Gashi: Krimineli asht Dardani.

  [37:13] N. Veseli: edhe ata qe ju dulen ne ndihm shtetsis se Dardanis

  [37:14] R S: qe ja nisen kta mu hanger

  [37:16] Elmedina Anuar: Edhe me pas shka me fol ju

  [37:16] Universal79: kallet dardani me ja prek vllezrit serrb

  [37:28] Unknown Albanian: Duhet ber protest Kosov Shqipri Maqedoni gjithandej ta dijn se edhe populli o gati e nuk duron mo

  [37:30] bekim marevci: Ndégjone dardan shkaun

  [37:30] Mehmet Muhadri: te gjith jemi bashk si nja Rroft Albiniiiiiii edhe krejt Stafi i ti Ne veqanti Njesija Specjaleeeeee:red_heart::red_heart::red_heart::red_heart::red_heart::red_heart: jav Haj Zemren Lumit ne qe i kena

  [37:33] Bala Bosi: o ermal tlutem qka pe thirr qet dardan qelin qe ma qef ka shkiet me udh'heq kosoven se kurti edhe osmani TURP I QOFT KTI KLLOSHARI

  [37:34] Asman Hoti: Ashtë turp i turpit për ksisoj dardanash që i mbështesin kriminelët! Sikur një kosovarë ta kish sulmu një media menjëherë i kishin thanë terrorist! Terrorizmi ska brina o Dardan llavaqka!!!

  [37:36] f.f.uka@: ky kurti po fon me kthy 99 ks

  [37:44] Kosova Republikë 2008: mane men vetefundosje jane argate te Vucicit dhe jane shit moti miliona euro i ka marre permes Martinit dhe me rryme

  [37:48] Unknown Albanian: Boll e tradhtut e e bot veten t dopt.Jem shqiptar t gjith.Lavdi Deshmorve.Vdekje armikut

  [37:48] E. P.: OOOoo Dardan-hajni!

  [37:54] Artan Dana: Dardani kur han kep i vjen edhe në vesh.

  [37:55] Em Sa: Zveqanin ekishin blloku KFORi tasht kadal kadal ju hin shkieve - veq kur ti shifsh - qe si sheh mo

  [38:02] ALBAN GAMING: Qa po thuj be kuku qfar muhabeti

  [38:13] Enny MagDevill: Po Toka jon esht kemi drejt me shku Ku doim ooooo pis mashkull

  [38:21] E. P.: E kisha qu Dardanin ne front

  [38:21] N. Veseli: jo bomb, po i ka te instaluer nji grup paramilitaresh.....

  [38:23] Besnik Haliti: :face-orange-frowning::face-orange-frowning::face-orange-frowning::face-orange-frowning::face-orange-frowning::face-orange-frowning::face-orange-frowning::face-orange-frowning::face-orange-frowning::face-orange-frowning::face-orange-frowning::face-orange-

  [38:33] E. P.: me ti qi nanen snajper

  [38:41] Universal79: bravo tamon ke fol

  [38:50] R S: bomba asht e Kurdistan moti more specialista

  [38:55] Mentor Gashi: Pse mos me shku na ne vend tonin Edhe kemi me shku

  [38:59] N. Veseli: Kur te duan e ndezin veriun.....

  [39:01] Besnik Haliti: shume 45

  [39:05] Kosova Republikë 2008: me tema te mbrendshme e knaqi krejt...veq me rryme i kane vjedh 200milione euro

  [39:26] Besnik Haliti: 30

  [39:31] Valmir Nuraj: Dibran buza tomel qet hala ty

  [39:32] Kosova Republikë 2008: ata e kane dijte qe vjen qeshtu puna e te kane thon mos bo skena me polici

  [39:38] blerim abdyli: Shum nga ju komentust nuk po e kuptoni rezuluten 1244 dhe detyrat e kforit

  [39:45] Universal79: kjo bomb e kurdisur duhet me u qmontu njeher e pergjithmon

  [39:45] Besnik Haliti: 31

  [39:46] R S: e vetmja zgjidhje stupcicici

  [39:50] Universal79: boll eshte boll

  [39:57] Artan Dana: KFOR-i për at punë ësht në kosovë o Dardan shipeci!

  [40:00] N. Veseli: Neve na takon edhe Kforin ta pergezoim per punen e tyre......

  [40:02] Besnik Haliti: 40

  [40:04] Hellboss : O ta kishin bo shiptaret di kishin mit serbet

  [40:11] Hoxha: nonen ta shkerdhefshin shkijet o shkavell dardan gashi

  [40:16] Asman Hoti: Besnik Haliti 32

  [40:25] Universal79: kemi me i largu prej veriur

  [40:27] Arjan Rexhaj: Kush o qeky met bardh??

  [40:31] Enny MagDevill: PREJ NESER KUSH TE SHEH KET QELIN NE RRUG QINJA ROPT MYTNE TU E RREH:face_with_symbols_on_mouth::face_with_symbols_on_mouth:

  [40:39] Hellboss : Duhet me ja qir ropt Serbis tash se e kemi fuqjin

  [40:40] Ago Imeri: Ket Dardanin duhet me kap per dore e me largue si qenin,nuk e kuptoj qe e thirrin gati gjdo nat,mue rralle me dhem kryet por ky me shkakton dhimbje koke.

  [40:45] N. Veseli: Plus i marrin edhe nga dy rroga.....

  [40:46] O K: O ERMAL MOS LEJO MORE KE JEVGUN GASHI TE PALL KESHTU.

  [40:53] Besnik Haliti: 50

  [40:54] Universal79: dardan serrbofili ik ne serrbi atje e ki vendin

  [40:58] Hoxha: tv dugagji ju po lypni mijuqi 7 nonanat qe thirrni shkije ne ket tv

  [41:05] Hellboss : Duhet me largu

  [41:05] Kosova Republikë 2008: e Prishtine cilat banda e sulmojshin policin e Kosoves ??

  [41:06] Artan Dana: Falë politikës edhe mendimeve të Dardan “patriotit” kemi ardh ktu ku jemi sot.

  [41:07] Naim Maksuti: ky Qetnik Dardani e kisha pushkatu ne qender te Prishtines

  [41:15] Hellboss : Asni her se harrojm ca na kajn bo

  [41:16] Besnik Haliti: 60

  [41:17] Ayman Sylmetaj: Rrespekt Zotri Kurti 🇦🇱:crown::heart_suit::hundred_points:

  [41:18] Nazmi Osmani: dardan robt ti

  [41:20] Arjan Rexhaj: Ky dardani me shkije o

  [41:26] Besnik Haliti: KEDS

  [41:28] Genc Zeneli: ALBIN KURTI NUK ËSHTË SI POLITIKANËT PËRPARA TË SHANTAZHUAR PËR KRIM E KORRUPCION. PRANDAJ NDËRKOMBËTARËT SKAN KU ME JU KAP SE I PASTËRT ËSHTË KINGU. PËRPARA SHKIJET ME QEVERIT E KALUME JON KAN :thumbs_up:

  [41:28] O K: Po shifne more si zhgerdhihet.

  [41:30] Kosova Republikë 2008: banda organizata vetefundosje e kane sulmu njejte policin midis Prishtines

  [41:34] R S: qonu o popull nimoni albinit kunder kriminelave

  [41:38] Ayman Sylmetaj: Rrespekt Zotri Kurti 🇦🇱🇦🇱🇦🇱:hundred_points:

  [41:45] Kosova Republikë 2008: se kem njet mi harri senet

  [41:45] Universal79: dardani eshte nje shka i lindur nga nje nane shqiptare eshte gjynah qe ka ndodh kjo me lind nje tradhtar

  [41:51] Kosova Republikë 2008: vv jane argate te serrbis

  [41:58] Besnik Haliti: urime 70

  [41:59] N. Veseli: o jo banda, po njisi paramilitar mir te pergaditur e organizuar shum mire.....

  [42:06] Genc Zeneli: K

  [42:14] Naim Maksuti: rroft Albin kurti drita e Shqiptaris. Pshtimi i kosovës :victory_hand::thumbs_up:🇦🇱:red_heart:

  [42:19] Kosova Republikë 2008: vetefundosja e ka kundershtu gjithe shtetin e kane kalle

  [42:24] Besjon Zeka: Brravo kti djalit qe po flet

  [42:24] Sadri Bajraktari: Ka shumë rrugë që të qojn në Romë,por rruga ma e shkurtë nuk është gjithmonë ma e mira.

  [42:36] Besjon Zeka: si e Ka emnin ky?

  [42:41] shkrebza: O dardan gashi o Tradhtar pisi

  [42:43] Besnik Haliti: 80

  [42:44] agim sahiti: z.Hoxha,ky far dardani eshte i brengosur ma shume se sa banditet ne veri,sepse ktij i intereson vetem e vetem albini dhe albini,pune e madhe per Kosove.Albini ju ka ba kancer.

  [42:44] Sokol fejzaj: Respekt per qeverin kurti

  [42:56] Genc Zeneli: JU QË PO DEBATONI NASHTA ANALISTA PËR BALET MUNDENI MU KAN POR PËR SIGURI E POLITIK MSA KALI PËR MUZIK A KA HABER QAQ JU

  [42:57] Haki Kerimi: Albin Kurti ja futi KEPËN Vuçiçit , Edi Ramës, Hashim Thaçit, Isa Mustafës...:rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing:

  [43:03] Kosova Republikë 2008: o shqiptar mushnu men

  [43:12] Naim Maksuti: rroft Albin kurti drita e Shqiptaris 🇦🇱:victory_hand:

  [43:18] Universal79: Besjon Zeka Spo e njet ti shpiunin e serrbis dardan gashin a

  [43:19] Kosova Republikë 2008: pare kane marre prej serrbis Martin Berishaj

  [43:22] Numi basha: Dardani veç e nderprejti dhe nuk e la me fol.. Kjo esht taktik e Debatit.. Jon shum njerz Sadista keta.

  [43:27] Kosova Republikë 2008: vv jane tradhtar te kombit

  [43:27] Sokol fejzaj: Halla vota qe ja kam dhan Albin kurtit

  [43:30] Naim Maksuti: kosht tradhtaret e kosovës

  [43:36] Hari R: Kumanov pershendetje

  [43:39] Zulqufli Iljazi: Ermali i jep tepër hapsirë Dardanit ! E bënë debatin monoton !

  [43:42] Mehmet Muhadri: valla qet Dardan Leshin e kisha ngreh Zhag drejt e nburg shti e kisha edhe kurr nshu si kisa ket Idijot

  [43:45] shkrebza: Dardan gashi more pis more

  [43:51] Maestrosax: Rrnoft Albin Kurti poshte shpiunat

  [43:58] Universal79: dardani eshte serrbofil tradhtar dhe shpiun serrbie

  [44:02] N. Veseli: sonte po vertetohet, se amerikanet ne realitet ja kan ber zKurtit me nji sy, bjeri se perndryshe veriu te iku.....

  [44:12] Mi Li: Mytni tradhtar njeher e mandej shfarosjen e serbve pergjithmon

  [44:17] SPACE X: o thmijaq i koqes sipas teje 60 % e popullit kokan tradhtar

  [44:24] Hellboss : Pusho o dardan ropt

  [44:26] Besnik Haliti: 122 133 144 155 166 177 188 199 usk 100 200 300 400 500 600 700 800 900 me 000 ka

  [44:26] Kosova Republikë 2008: ju qe po thoni rrnofte albini a sjeni ne Veri a

  [44:32] Mentor Gashi: Fol Ylli

  [44:38] Hyrije Qupevaj: Albin faqja e bardh je per popullin kosovar e per gjith shqiptarin

  [44:45] agron ajeti: dardan gashi shkavell i flliqt

  [44:50] Kosova Republikë 2008: qa po pritni e shkruni tu pi qaje ne zyre te Kurtovicit

  [44:54] N. Veseli: ndryshe nuk spjegohet intervenimi kunder hordhive qetnike.....

  [44:56] Kosova Republikë 2008: shkoni o tuca

  [45:02] Ayman Sylmetaj: Rrespekt Zotri Kurti Ismail Qemajli i dyt🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱:hundred_points:

  [45:12] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [45:18] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [45:18] Hari R: ka ardh koha, qe Baba Albin ka me kryjt se me kto, shkun 22 vjet, tu ba Biznes mes veti?

  [45:25] Artan Dana: Do të shkojm në veri shoku “ kosova republik 2008”.

  [45:26] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [45:31] shkrebza: Ik more thmijaq i karit ti o Kosva rep… ik

  [45:32] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [45:34] Kosova Republikë 2008: polic te asaj popullate jane kane o tul

  [45:37] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [45:39] Artan Dana: Por eja edhe ti e bashkohu me ne

  [45:42] Kosova Republikë 2008: e kane do me qu police atje

  [45:42] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [45:48] Dony SwS: pse ne fb nuk esht ky debat ma

  [45:50] Afrim Hyseyni: :gorilla::gorilla::gorilla:

  [45:50] Hyrije Qupevaj: kurti kurti kurti rrnofsh sa malet o atdhetar ti je nje ska me

  [45:59] Numi basha: Nuk i permendin te keqet e shkive qe hedhin zjarr e nuk bojn protest te qet por gjith Kurti keshtu Kurti ashtu.. Kurtit ia majshni sikur mashtruse..

  [46:03] R S: veq kurti ju vjen hakesh kriminelave

  [46:16] Hari R: Albin kurti ka punu me ligj oo njeri

  [46:25] agron ajeti: kosova republik 2008 ti që sje me Albinin atje je a

  [46:29] Hoxha: tv Dugagji ju a per vuqiqit po punoni bre nonen jau shkerdhefsha

  [46:36] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [46:36] shkrebza: Kta analist shumica jan kanceri i kosoves

  [46:40] Hari R: Preshev sguxon as flamurin e kombit me perdor

  [46:44] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [46:49] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [46:51] Samir Memeti: bravo,sakt e shtrin dhe paraqet gjenfjen

  [46:53] Arjan Rexhaj: O tvje reni edhe ty o dardan aje lop a mos fol pa tvet kerkush

  [46:54] SPACE X: o le hiq ktu thmijaqi mos u merr me to

  [46:55] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [47:01] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [47:02] Naim Maksuti: Dardanin e kisha pushkatu ne qender te Peishtines

  [47:07] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [47:10] Numi basha: Keta nuk jan Analista vetem Opionista.. Se nuk kan mençuri

  [47:10] Artan Dana: Disa aty nuk jan analist. Dardani veq burek e çebapa me hongër e me pi birra ësht

  [47:14] Hyrije Qupevaj: kosova Republik 2008 shko bashkohu me protestuesitöirisht urdhero

  [47:31] Besnik Haliti: :cat-orange-whistling::cat-orange-whistling::cat-orange-whistling::cat-orange-whistling::cat-orange-whistling::cat-orange-whistling::cat-orange-whistling::cat-orange-whistling::cat-orange-whistling::cat-orange-whistling::cat-orange-whistling::cat-orange-w

  [47:39] Rrustem Veliu: Mitrovica asht Kosov e jo Serbi

  [47:48] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [47:51] Xhafa Muja: ooo dardan Albini ta qift nanen edhe grun

  [47:53] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [47:56] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [48:00] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [48:01] Universal79: hyrije qupevaj mos e nguc se i pdks osht po shihet qart serrbofil

  [48:04] Hyrije Qupevaj: sidomos dardani ska haber ky ash Hamam dardani

  [48:11] Muhamet Gashi: mshelja gojën ati shkau, Dardanit, dikush.

  [48:11] Kosova Republikë 2008: kurtovici kau thej shkijeve qe 2vjet

  [48:14] Artan Dana: Jo vetëm mitrovica for edhe nishi ësht tokë shqiptare

  [48:17] 1998 Washington: 99%te mdhaja gabimet i bon ks kur blen mall serb

  [48:22] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [48:26] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [48:29] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [48:31] N. Veseli: keto jane momente vendimtare per themelet e shtetit, e ata te cilet nuk rreshtohen pas z Kurtit, e jan rreshtuar me vetedije e pa vete dije pas Vuqiqit, eshte nji tradhti e madhe.....

  [48:33] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [48:37] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [48:37] Numi basha: Fal Zotit qe ju kurr mos te jeni ne Qeveri se e kishni shit Kosoven

  [48:38] Besnik Haliti: :face-orange-biting-nails::face-orange-biting-nails::face-orange-biting-nails::face-orange-biting-nails::face-orange-biting-nails::face-orange-biting-nails::face-orange-biting-nails::face-orange-biting-nails::face-orange-biting-nails::face-orange-biting-n

  [48:42] Nojre Perolli: Oo ti kosova republike, mos fol me buk ngoje

  [48:55] Dit.01: kape ti Veriun niher se ajo o tem tjeter o ti q ethu dej ne nishh po trus nime s eshum po lypni

  [49:00] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [49:00] 1998 Washington: fitorja ks 0

  [49:02] Genc Zeneli: KUSH SE PËRKRAH AKCIONIN E QEVERIS SË REPUBLIKËS SË KOSOVËS NGA ANA E POLICISË MË PROFESIONALE NË RAJON NË MITROVICËN VERIORE AJË MUNDET ME KANË GJITHQKA VEQ SHQIPTARË KURR KURRË SO AJË.

  [49:04] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [49:06] Universal79: Vendimi ma i mire i Albinit eshte me vendos ligj ne veri dhe me vendos flamurin e Republikes se Dardanies

  [49:07] Artan Dana: Kosova republik 2008 të paska tuta mrena nga veshi

  [49:08] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [49:11] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [49:15] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [49:28] Genc Zeneli: KUSH SE PËRKRAH AKCIONIN E QEVERIS SË REPUBLIKËS SË KOSOVËS NGA ANA E POLICISË MË PROFESIONALE NË RAJON NË MITROVICËN VERIORE AJË MUNDET ME KANË GJITHQKA VEQ SHQIPTARË KURR KURRË SO AJË.

  [49:34] Kosova Republikë 2008: vitin e kalune policia mes barrigadave jane met 2jave skane pas as me honger e skane mujte as me kry nevoja fiziologjike deri u murren vesh me Vucicin ne Bruksel me cilen marreveshje i barazoje

  [49:41] Kosova Republikë 2008: turp per tradhtart

  [49:43] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [49:47] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [49:48] Ayman Sylmetaj: Dardanoviqqqq po te dhem per serboslavet shum a

  [49:51] Nojre Perolli: Turp per ty o pish

  [49:54] N. Veseli: e di se edhe ne chat kemi nji mori shkavella, po skemi q'te bejmi...

  [49:57] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [49:57] Nojre Perolli: O pidh*

  [49:58] Genc Zeneli: KUSH SE PËRKRAH AKCIONIN E QEVERIS SË REPUBLIKËS SË KOSOVËS NGA ANA E POLICISË MË PROFESIONALE NË RAJON NË MITROVICËN VERIORE AJË MUNDET ME KANË GJITHQKA VEQ SHQIPTARË KURR KURRË SO AJË.

  [50:02] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [50:14] Hari R: Evropa SHBA asht me Kurtin Dodiku ju tregoj para nje jave se kush jan Serbet, veq te para Albin kurti

  [50:16] Beh Basha: n veseli mi rrofsh to... ti me gjith Binin

  [50:17] Dit.01: qe 15 vjet shtet per her par para 2 dite tu ngrit flamuri i Kosoves o njerz po palone se rrnoft kurti

  [50:22] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [50:27] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [50:30] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [50:34] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [50:35] izet ferizi: Po Rezistojn policia Eshkret Kefori Dhe Gazetart Ejo Albini Edhe Ti Z Hoxha Kollaj Esht me Hanger Mu. Prej Prishtine Shkoni Ne Veri Ti Me Albinin

  [50:36] Genc Surdulli: Nuk e di pse nje Psikopat si Dardani eshte ne Studio? :)

  [50:38] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [50:42] agron ajeti: qashtu osht Astrit

  [50:47] Numi basha: Sa interesant sesa e kundershtojn Kurtin dhe asnje fjal kunder Serbve..??

  [50:52] Genc Zeneli: KUSH SE PËRKRAH AKCIONIN E QEVERIS SË REPUBLIKËS SË KOSOVËS NGA ANA E POLICISË MË PROFESIONALE NË RAJON NË MITROVICËN VERIORE AJË MUNDET ME KANË GJITHQKA VEQ SHQIPTARË KURR KURRË SO AJË.

  [50:54] agim sahiti: Qysh nuk po i vjen turp ktij dardanit ,qe hala me dalin perpara skenat e turpshme,kur gojen plot dhe armen ne dore duke qit per dritare,e sot qet kopalla

  [51:04] Parim Muja: Dardan vuqiqi sko met pagu ket muj se ske pas sukses dizeformata te mira pij ma shum raki rushi gjaki shkines

  [51:06] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [51:08] Xhafa Muja: jo kfori jav qin nanen shkive

  [51:09] Kosova Republikë 2008: o Yll papaki a se ke dijte qysh osht puna anej a...tasht po vrehet qe smunesh me bo sen ose me bo lufte e dmth ja dorrzut Veriun fal ose lufte

  [51:10] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [51:10] Asman Hoti: O Shqiptarë! Pashë një Zot që ju ka falë mos blini prodhimet serbe! Mos i vrisni edhe njëherë FËMIJËT tuaj!!!

  [51:13] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [51:16] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [51:21] Izer Abazi: Dardan Gashi kto probleme i la klani pronto

  [51:23] Artan Dana: Numi Basha. Me vend e ke 👍🏼

  [51:31] Ibishi Nazmi: dardan kopili i serrbis

  [51:37] Universal79: Perendimi e njeh vuqiqin e din qe ka qen minister i mollosheviqit she ka qen ne luft ne Dardani ne 1998

  [51:43] Nojre Perolli: Qifti i kti Kosova republike qe komenton ktu, ma shume i intereson me ra albini se sa me ra shkijet

  [51:52] Hari R: Rusia po e humb luften ne ukrain, edhe Vuqiqi ka me hup me Putinin

  [51:52] 1998 Washington: srb e ka fut ne luft rus

  [51:54] Muharrem Morina: oo dardan qeni ti je argat i shkaut oo gjakëprishur mbeturinë qetniko sebosllave

  [52:02] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [52:04] Numi basha: D.A.R.D.A.N. V.U.Ç.I.Q.I

  [52:05] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [52:05] Besnik Haliti: kippet 50

  [52:06] Shefki Rahimi: emore Dardan pijanica,

  [52:10] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [52:16] Universal79: Europa bashk me SHBA i kan intereset e veta be ballkan pradaj e pergedhelin putinin e voqeg vuqiq

  [52:17] 1998 Washington: 90%jon srb neperluftneukrain

  [52:22] Besjon Zeka: hiqne kyt thropokopin 1998washington

  [52:40] Kosova Republikë 2008: keta papakat se paskan dijte qysh osht puna anej e vitin e kalune qka ndodhi me police mes barrigadave...targat ku i keni pse se keni zbatu ate vendim o tradhtar, pse po hini kur smuni me bo sen

  [52:42] Ibishi Nazmi: jan lshu kopilat e serrbis

  [52:45] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [52:48] Numi basha: D.A.R.D.A.N. V.U.Ç.I.Q.I e ka Mamin shkin

  [52:49] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [52:52] Beh Basha: albin klloshari me te hujin don me hi NE darsum

  [52:54] agim sahiti: Turp te qoft ty dardan,qytetaret te njofin ty shume mire,prandaj mbylle e mos u turpno ma shume.

  [52:55] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [52:58] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [53:04] Enny MagDevill: DARDAN. LUCI:face_with_tears_of_joy:

  [53:13] gezim stagova: po normale eshte qe bota na sjell si piuna sa te ka perqarje tek shqiptaret. sado qoft qe difrenca politike tek ne kur te vjen puna per veriun, serbin krejt bashk duhet me qene.

  [53:16] Genc Zeneli: RESPEKT RESPEKT RESPEKT PËR TË GJITHË PJESTARËT E POLICISË SË KOSOVËS QË E RRËZIKOJN JETËN E TYRE PËR ATDHE. PO ASHTU RESPEKT RESPEKT PËR TË GJITHË GAZETARËT QË QËNDROJNË NGA VENDNGJARJA

  [53:16] Kosova Republikë 2008: si shtet nuk hihet e mu terhjek a kuptoni papaka tradhtar te vetefundosjes

  [53:23] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [53:25] Universal79: Aleatet i kan interesat e veta dhe sju intereson prandaj rroft Albin Kurti qe e murr kete iniciatic mas 23 viteve

  [53:30] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [53:33] Ayman Sylmetaj: :thanksdoc:

  [53:34] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [53:39] Muharrem Morina: Dardan shkau

  [53:48] Mihane Kanani: IK ORE JEVG I QELBUR SHKO NE SERBI.

  [53:49] Ibishi Nazmi: kurr albini nuk lshon pe jo

  [53:50] Universal79: svahet ndryshe perpos me shtri sovranitetin ne veri

  [54:03] Besjon Zeka: Albini thjesht ka mrojt robt e vet! se do i kishin pjek tgjall me i pas lan me shku pa polici

  [54:06] Shefki Rahimi: Dardan tu prishë kumarija me Radojqiqin, ta prishi biznisin, Albini i ka fajet,

  [54:09] N. Veseli: o Beh.... un nuk bi ne nivel tendin, vazhdo rrugen......

  [54:09] Genc Zeneli: POLICIA E KOSOVËS RRNOFTË RRNOFTË

  [54:10] Universal79: rroft qeveria Kurti se boll osht boll

  [54:15] K D: Albini jau ka shperfaq qka keni instalu qe 23 vjet o majmuna

  [54:22] Mihane Kanani: ALBIN KURTI KRENARIA JONE KOMBETARE.

  [54:28] Izer Abazi: KOSOVA REPUBLIK KTO PROBLEME I LA HASHIMJA ME FRANCEZET DHE ME SERBET

  [54:29] Genc Zeneli: KUSH SE PËRKRAH AKCIONIN E QEVERIS SË REPUBLIKËS SË KOSOVËS NGA ANA E POLICISË MË PROFESIONALE NË RAJON NË MITROVICËN VERIORE AJË MUNDET ME KANË GJITHQKA VEQ SHQIPTARË KURR KURRË SO AJË.

  [54:47] Mi Li: Serb i mir sall i vdekur ore

  [54:50] Besnik Haliti: YLLKA S MANI 31

  [55:01] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [55:05] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [55:09] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [55:12] Numi basha: Brigada e Albinit jan te gatshem pergjithçka..dhe nga ter bota..

  [55:20] Universal79: Ne jemi ne drejten tone pe kerkojm me valu flamuri yne ne token tone ne veri

  [55:36] Hari R: Serbia po shikon qeto muj te profiton, se i ka ardh Fundi, nje Rusi ke Superfuqi po e humb luften Ukrain, Vuqiqi don me shfritzu ket periudh.

  [55:38] Ibishi Nazmi: 22 vjet ksi njerz si dardani ikan fuqizu kriminelet

  [55:41] Mi Li: Jo sall vucici 90 % e sebve duhet me u shfaros nga toka

  [55:53] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [55:56] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [56:00] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [56:04] K D: Zotri Muja eshte i Zgjedhun o Pordhalisst

  [56:08] Besnik Haliti: YLLKA S GASHI 37

  [56:12] K D: e ti je veq ni pordhalist i serbis

  [56:17] Mihane Kanani: IK ORE PLEHER DARDANOVIQ.

  [56:19] Sniper23: O shoq Tjeter kush ti ka Kep Teshat ti veq ki mej vesh Amerikant planifikoin

  [56:26] Arsim Termkolli: Çka kisha pasur dëshirë protestë madhështore shqiptare.MARRSHI PËR MITROVICË Veç thashë...

  [56:48] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [56:51] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [56:53] Numi basha: Serbeve prejt sotit ua gerrdit Mitrovica dhe nuk shkon larg do ikin vet nga vendi..

  [56:54] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [56:58] Universal79: Jo dhe JO ka zyre specifike per kryetaret e komunes dhe ska nevoj me kry detyren ne vende tjera,ska lshime me u kry

  [57:02] Besnik Haliti: CKA KA SHPIJA

  [57:05] N. Veseli: Un nuk habitem fare pse kemi ardh ne ket pik... po ti shkosh levizjet e politikajve tan, ata me shum merren me luften kunder njeri - t'jetrit, sesa me problemin e veriut te Dardanis

  [57:05] Hari R: Mihane pershendetje Motrushe

  [57:06] xufe shala: Dibran pse po rrin ne emision me kta servila

  [57:30] Mihane Kanani: HARI PERSHENDETJE VLLAQKO SI KALOVE.

  [57:33] Universal79: per hir te europes kurv dhe te SHBA me prish kete super vendim JO

  [57:45] Mergim Leitzbach: richtige debataplus

  [57:51] Hoxha: dardan govna nonen ta shkerdhefshin krejt serrbija

  [57:52] Genc Zeneli: SDI KTU NË KOSOVË KUSH DONË BAHET ANALIST UNIVERSAL. KREJT MENDOJN QË I DIJN KTA PSEUDO-ANALISTA E KURGJO SDIJN AJË PËRSON QË SE PËRKRAH AKCIONIN E POLICISË SË KOSOVËS ËSHTË SHKA I SHKINES

  [57:59] Morina Bejta: Me ven je ka fol der qitash

  [58:20] Numi basha: Dibranin e kan marr veq me kundershtu..

  [58:23] Kosova Republikë 2008: vetefundosje veq me nejt nerqebe jane hahahahah

  [58:23] Mergim Leitzbach: hec bre qija

  [58:29] Ken Vel: kto jan pjestr të paramilitarve Wgner. janë grupe terorist.

  [58:29] Hari R: Mihane Motrushe mir shum flm ju si keni qen

  [58:30] Besnik Haliti: :face-red-droopy-eyes::face-red-droopy-eyes::face-red-droopy-eyes::face-red-droopy-eyes::face-red-droopy-eyes::face-red-droopy-eyes::face-red-droopy-eyes::face-red-droopy-eyes::face-red-droopy-eyes::face-red-droopy-eyes::face-red-droopy-eyes::face-red-dro

  [58:40] Mergim Leitzbach: HAHA

  [58:47] Kosova Republikë 2008: edhe mu la la dy veta se shefat e tyne pe vjedhin rrymen me tmadhe hahahahah

  [58:49] Mergim Leitzbach: hdf

  [58:52] Universal79: Kosova Republike 2008 o serrbofil

  [58:55] Genc Zeneli: KUSH SE PËRKRAH AKCIONIN E QEVERIS SË REPUBLIKËS SË KOSOVËS NGA ANA E POLICISË MË PROFESIONALE NË RAJON NË MITROVICËN VERIORE AJË MUNDET ME KANË GJITHQKA VEQ SHQIPTARË KURR KURRË SO AJË.

  [59:04] N. Veseli: me shum keqardhje me duhet ta e them, jemi te deshtuar.... mos mendoni se nuk i kan kupttuar kete luft......... edhe nderkombtaret....

  [59:08] Mergim Leitzbach: je

  [59:24] Besnik Haliti: :hand-pink-waving::hand-pink-waving::hand-pink-waving::hand-pink-waving::hand-pink-waving::hand-pink-waving::hand-pink-waving::hand-pink-waving::hand-pink-waving::hand-pink-waving::hand-pink-waving::hand-pink-waving::hand-pink-waving::hand-pink-waving::ha

  [59:26] Kosova Republikë 2008: nanen ne Kade jau lafsha hahahah

  [59:37] Mergim Leitzbach: qejo qat Turkin ma i mir

  [59:39] Aziri EMIL: cka do sherbejn qytetarve ne ora 10 mbremje i keni lene edhe ata ne balt

  [59:44] ardit gashi: jan msu me matrapazat e PDK LDK AAK

  [59:49] Mergim Leitzbach: kaaaaaa

  [59:55] Kosova Republikë 2008: pordhne qeben tuca tradhtar :face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy:

  [1:00:15] N. Veseli: ne kur nuk bashkohemi kunder nji armiku shekullor, e kunder kuji do bashkohemi?

  [1:00:20] Mergim Leitzbach: HAHA

  [1:00:30] Kosova Republikë 2008: kqyre mos jeni dhi se po ju vjen era oj vetefundosje hahahaha

  [1:00:33] Mihane Kanani: HARI MIRE FLM POR E SHQETESUAR PER SITUATEN NE KOSOVE.

  [1:00:41] Li: po dalin fjalet e Kadri Veselit,ky far albini e pruni serbin ne kosov

  [1:00:46] Hari R: Albini u dasht ket bile edhe ma heret ta ban

  [1:00:47] Mergim Leitzbach: qetash edhe kfori ka kthy

  [1:00:57] Mergim Leitzbach: hec bre qi ja

  [1:01:00] Mergim Leitzbach: Namen tone

  [1:01:01] ardit gashi: PO MIR TA KA BO O ASTRIT LOPA

  [1:01:08] Kosova Republikë 2008: ku u kane albini ne lufte nerqebe a hahahah

  [1:01:15] Mergim Leitzbach: Astrid lopa

  [1:01:24] Hari R: MIHANE ajt Motrushe se asht mir deri tash ka mu ba

  [1:01:27] Kosova Republikë 2008: bini i Binçes nerqebe me shkije hahaha

  [1:01:28] Ha sa Halper: VISAR SERVILI

  [1:01:34] Genc Zeneli: KUSH SE PËRKRAH AKCIONIN E QEVERIS SË REPUBLIKËS SË KOSOVËS NGA ANA E POLICISË MË PROFESIONALE NË RAJON NË MITROVICËN VERIORE AJË MUNDET ME KANË GJITHQKA VEQ SHQIPTARË KURR KURRË SO AJË.

  [1:01:36] Ha sa Halper: VISAR SERVILI

  [1:01:37] Herzi Azemi: ai Astrid si Femije

  [1:01:38] Lutfi Hyseni: a fara ju hupt

  [1:01:49] ardit gashi: MERGIM mos tish lendu,asni ushtar i kforit,kurr sishin anku

  [1:01:51] Mergim Leitzbach: ai Astrid sie fmij

  [1:01:54] edijon Mavraj: armend muij hajnin ja pshurrsha mendimin

  [1:01:55] N. Veseli: me nuk ja vlen as nji sekond me i ndegju e lexu, qasjet e idet famkeqe e disa (shum) shqiptarve......

  [1:01:57] Skender Nikqi: Ne veriun e kosoves duhet te instalohet pushteti i qeveris se Kosoves ,por duke u kordinuar me nderkombetaret patjeter ,atje

  [1:02:02] Ha sa Halper: VISAR SERVILI

  [1:02:04] Mali: ardit gashi valla lopa qe koke

  [1:02:05] Hari R: Visari i hupi qetash qa dashti me rrejt :rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing:

  [1:02:09] Em Sa: Eshte deputet i republikes i zgjedhur nga populli. Jo pronar i ndonje pordhtali

  [1:02:19] M Hasani: SKA MEJ PLOTSU AS MEJ NDEGJU AS PAK NDERKOMBETARET

  [1:02:20] Nexhmedin Grlica: ANTIKOMBETARET KANE EMER E PARAQITEN VETÈ

  [1:02:23] Meriton Rustemi: Vv me demosratat e mahershm edh do politikana te ldk s qe i kan akuzu krert e uqk s e kan damtu kosoven

  [1:02:25] Mergim Leitzbach: qetash dhe ky deprendes

  [1:02:29] Mergim Leitzbach: eeeeeeeeeeeeeh

  [1:02:31] Ha sa Halper: VISAR SERVILI

  [1:02:38] Ha sa Halper: ZAGARI OPOZITES

  [1:02:39] Kosova Republikë 2008: bini i Binçes nerqebe me shkije a thu pse :face_with_tears_of_joy:

  [1:02:44] Ha sa Halper: VISAR SERVILI

  [1:02:46] edijon Mavraj: neser terhiqet albin deshtaku po ky asht msu me djeg kosoven

  [1:02:50] Dony SwS: g

  [1:02:50] Mergim Leitzbach: qaj Astrid sie fmi

  [1:03:05] Mergim Leitzbach: je

  [1:03:07] ardit gashi: MALI um ka pjell lokja jote:slightly_smiling_face:

  [1:03:09] Kosova Republikë 2008: ku e keni Astrit Deharin :face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy:

  [1:03:18] Em Sa: Visar - maroma ni makiazo tshkurt

  [1:03:20] Kosova Republikë 2008: e keni harru Astritin a

  [1:03:22] Mergim Leitzbach: ju jeni

  [1:03:36] Ayman Sylmetaj: :goat-turquoise-white-horns::goat-turquoise-white-horns::goat-turquoise-white-horns::goat-turquoise-white-horns::goat-turquoise-white-horns:

  [1:03:45] Mergim Leitzbach: as jeni lopa gjal

  [1:03:48] Kosova Republikë 2008: drejtesi per Astritin pallshi midis sheshit e tasht :face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy:

  [1:03:51] Dony SwS: kta paskan dal ne youtube me ba ma shum pare tasht e kuptova se ka qe disa muj qe nuk kom mujt me percjell debat plus ne fb nuk po e qesin

  [1:03:51] Herzi Azemi: visar, dardan shume bajat jeni

  [1:03:54] Mergim Leitzbach: Ma mir i kishna than

  [1:03:57] Besnik Haliti: :person-turqouise-waving::person-turqouise-waving::person-turqouise-waving::person-turqouise-waving::person-turqouise-waving::person-turqouise-waving::person-turqouise-waving::person-turqouise-waving::person-turqouise-waving::person-turqouise-waving::pers

  [1:04:00] M Hasani: KIJNA SI PELQEN VV LIRISHT LET SHKON MAS VUQIQIT

  [1:04:02] Mendim Sopi: VISAR SERVILI PO FOL

  [1:04:04] Mali: ardit magjupi ja ktu ta gjaj venin gabel:backhand_index_pointing_right::toilet:papa

  [1:04:08] Genc Zeneli: EDHE NË BOSNJE AMERIKANËT KANË THËNË THEMELONE ASOCIACIONIN PASTAJ U BË REPUBLIKA SËRBE. PASTAJ KEMI GABU KAN THËNË. ATYRE NUK JU INTERESON PËR NEVE POR VETËM INTERESAT E TYRE MBUSHNU MEND O POPULL.

  [1:04:17] Mergim Leitzbach: erodgan for life

  [1:04:21] Enny MagDevill: O VISAR MUTI PO KUR TI NUK LUFTON PER BOTHEN TANE KUSH HAMAMI TA SHLIRON BTHEN TY AAA PISSS MUTI

  [1:04:23] Ayman Sylmetaj: Visaar:face_vomiting::face_vomiting::face_vomiting:

  [1:04:24] Numi basha: Kurti kurti kurti kurti.. kryeministri kryeministri.....

  [1:04:25] Mergim Leitzbach: ramuah haridimaj per para

  [1:04:25] Genc Zeneli: NË SHTËPIN TËNDE TI JE ZOT SHTËPIJE

  [1:04:29] ardit gashi: kush se don ALBIN kurtin,osht SHKAAAAAA

  [1:04:36] Hari R: Serbia me vite nuk i zbaton qato qa ka nenshkrujt ket e dijn edhe Femijt

  [1:04:43] Reshat Halimi: visar ymeri dhe dragan dashi me jav lyp amerikani grujen a jav kishit dhan

  [1:04:50] Mergim Leitzbach: Leje qat turkin

  [1:04:53] Mergim Leitzbach: me fol

  [1:04:56] Mihane Kanani: JEMI ZOT NE SHTEPINE TONE

  [1:04:59] Kosova Republikë 2008: Astrit Deharin e keni harru krejt

  [1:05:01] M Hasani: OO NA JEM DEM BABA DEM KOSOV NDRYSHE SKA

  [1:05:11] Kosova Republikë 2008: ASTRIT DEHARIN

  [1:05:13] Njazi Gjoshi: Bravo zoti gashi

  [1:05:15] Muharrem Morina: ky visari ka mbet sikur ai qeni i zhugavtë rrugëve

  [1:05:19] Numi basha: Sa te jan Serbet ne veri kurr nuk nalen ketu kercnimet perveç forca policore..

  [1:05:28] Enny MagDevill: TE GJITH TA DUAM KOSOVEN TON NE NUK KEMI COP TOKE MI FAL DIKUJT 🇦🇱🫶🇽🇰

  [1:05:28] Besnik Haliti: AAB

  [1:05:36] O K: VISAR MOS GERRHAT GRR GRR

  [1:05:39] xufe shala: shummm e vertet ooo Dibran Hoxhaa

  [1:05:47] Ha sa Halper: VISAR SERVILI

  [1:06:04] Ibishi Nazmi: hec more kopil i serrbis

  [1:06:23] ILLYRIA: jo

  [1:06:35] xufe shala: ky dardani osht shkAaa

  [1:06:36] Izer Abazi: Visar pomduket te paska mbet merak qe ske dal ne protest ne veri

  [1:06:37] Numi basha: kurr nuk do te ket asociacionit ne nje shtet multi etnike.

  [1:06:39] ILLYRIA: Veriu esht pjes e kosoves edhe pik!

  [1:06:41] M Hasani: GJITHA SHTETE T POLICI MBRON VETEN KA DREJT RRASJA STUPC MAS KOKE SHAVT OSE ARRESTOJE DENOJE

  [1:06:51] Azem Tavniku: Astrit zhivci shum nervoz, shum inatzi kunder Armendit. Thuti ky ma important se deputeti. Po pse pe thirr kit far psychopati ne debat o Ermal !!

  [1:06:58] Kosova Republikë 2008: shokte e Adem Jasharit i hjeken prej pozitave edhe grun e Heroit Ilaz Kodra

  [1:07:05] Kosova Republikë 2008: keta jane tradhtar

  [1:07:06] Sabit Pacolli: Unë skam pas idén se sa shqipfolës lypin mja q* rropt po plotë shpiuna pask.. :person_facepalming:

  [1:07:07] Ayman Sylmetaj: :face_vomiting::face_vomiting::face_vomiting::face_vomiting::face_vomiting::face_vomiting::microbe::pouting_face::pouting_face::pouting_face::pouting_face::pouting_face:

  [1:07:12] Blin Blin: naj rrofsh topa o visar .sa pot pagun pronto.ooooo me shkie edhe 100 vjet bo dialog kot e ki mas 101 vjete njojt e ki

  [1:07:13] albertb204: ku po shef gabime o zotri , ktu po mbroet sovraniteti . Albini jav qiti ne shesh qe Mitrovicen e kan dhon moti koh , kshtu qe bane tash mujshi !:face_vomiting:

  [1:07:15] Genc Zeneli: AJË POLITIKAN KUSHFO QOFTË QË FAL TOKË KOSOVE PËR ME MBET NË PUSHTET DIHET FUNDIN QYSH I VJEN. KEMI PRIT MA SHUM SE 20 VJET ME ARDH ALBIN KURTI POLITIKAN I PA SHANTAZHUM. SE ASI QË I KAN DIRIGJU BOLL

  [1:07:19] ILLYRIA: ju Analista jeni TURP Kosoves

  [1:07:29] Li: o pa kingat e Kosovës Kadrin e Hashimin ska sen

  [1:07:29] Kosova Republikë 2008: ku met ASTRIT DEHARI

  [1:07:39] Numi basha: Nese ata asociacion dhe ne shtet Dardan pra.

  [1:07:44] M Hasani: Enny aty asht problemi se shum smendojn per kosov per shtet por vetem per vetveten ma gjat smendojn kta hora flliqt

  [1:07:48] 1998 Washington: eu i shtin serbit me ba probleme neks

  [1:07:53] Enver Grabovci: kti Imerit nuk i punon truni fare bandat duhet te shkatrrohen

  [1:07:57] Kosova Republikë 2008: ku i keni mercenart e Hekuran Qorrit

  [1:08:01] Universal79: pasojat e esat pash toptanit qe eshte ne hage jan kto,e putini i Dardanies spaku e vendosi nje sigures ne asociacion qe te jet ne perputhje me kushtetuten e Republikes se Dardanies

  [1:08:01] Alban retkoceri: Cilt shok te adem jasharit ata qe e kan lon ne lloq ne koh lufte a e mbas lufte qe skan lan sen pa vjedh e tash qe jan ne burg hup qije nanen

  [1:08:17] ardit gashi: MOS I HAAP

  [1:08:29] Besnik Haliti: 90

  [1:08:29] Kosova Republikë 2008: pse spe shlironi Veriun me mercenar qe thojke Hekuran Qorri per UÇKne

  [1:08:31] ardit gashi: MOS I HAP DHOMT O VISAR MUTI

  [1:08:36] 1998 Washington: boreli lajqaki ju thot boni probleme

  [1:08:37] Universal79: ky problem sot eshte shkaku i 2013 dhe 2015 dy serrbofila qe nenshkruan asociacion

  [1:08:41] 1998 Washington: ne ks

  [1:08:43] Ha sa Halper: VISAR SERVILI

  [1:08:44] xufe shala: Dibran mos ele shkavin me fol draganin

  [1:08:48] ILLYRIA: Mir jau kan bo Shkijet gazetave sepse jan shum te poshter

  [1:08:50] Mehmet Muhadri: ky kryet si Kryet e Karit mallveshja Mallveshja aaaaa lopan o Lopan

  [1:08:53] Artan Pajaziti: Rrnoft Albini

  [1:08:54] Herzi Azemi: i meqem eshte budalla visar geniu

  [1:08:58] Numi basha: Luan Dibrani rreth hijenave..

  [1:09:07] 1998 Washington: ju te 4 mejuqumirujtgomart

  [1:09:10] ardit gashi: BASH QASHTU UNIVERSAL

  [1:09:14] Enny MagDevill: DARDAN KLLOSHARI:face_with_symbols_on_mouth:

  [1:09:15] 1998 Washington: kanisamar

  [1:09:17] O K: VISARI E KA PROBLEM KURTIN SE E KA GJUJT NGA VV-JA. SE PER VUQIQN NUK E KA PROBLEM.

  [1:09:19] Kosova Republikë 2008: per qka jane vra Mon Balaj e Arben Xheladini a Kurtovica

  [1:09:24] M Hasani: MIRENA MUTAVT QONE BEOGRAD NASHTA REHATOHET AJ QEN I QELBUR

  [1:09:29] 1998 Washington: mejauqit mebajtdru

  [1:09:35] ILLYRIA: Debatplus Made in Serbia :middle_finger::middle_finger::middle_finger::middle_finger:

  [1:09:41] Kosova Republikë 2008: vllaun e Astrit Deharit kush e ka vra ne banese

  [1:09:41] Sherif Zejnullahu: hajt Visar muti hajt

  [1:09:49] abrashi jeton: Visar kjo intelegjenca jote ideotiske athu ku je tani me pozicjon politik së bashku me Dardanoviqin!

  [1:09:50] O K: M Hasani:raised_hand:

  [1:09:59] Universal79: visar ti je kogja nje super servil

  [1:10:01] Kosova Republikë 2008: kush e ka sulmu Presidencen me zoll

  [1:10:03] M Hajdari: o albin legend e gjall je hiq mos u ndal ja te rrojm si shtet ja te vdesim te gjith

  [1:10:06] xman xman: folni me ren

  [1:10:09] Alban retkoceri: Motra jote e ka vra vllavin e astriti

  [1:10:12] M Hasani: :raised_hand:

  [1:10:14] Sirugi Benado: o skem kaqik na o djema po ngone ameriken 1 million e gjys popullate e me shirt pordha veq nkosov ndodh

  [1:10:14] Kosova Republikë 2008: kush osht Syri i Popullit

  [1:10:16] Numi basha: visar tradhtari, shyqyr ka dal prej VV-s se qenka Dinak.

  [1:10:32] O K: M Hasani si te kam si po kalon

  [1:10:32] 1998 Washington: ky esht rus

  [1:10:32] Alban retkoceri: Gruja jote e ka sulmu me pidh parlamentin

  [1:10:43] M Hasani: M HAJDARI TE LUMT ASHTU MENDOJ EDHE UNE

  [1:10:44] Em Sa: Visari problemin kryesore e ka suksesin e Albin Kurtit. Perqat i hap syt si Zhabe

  [1:10:45] Kosova Republikë 2008: organizat kriminale Syri i Popullit te kujna jane, te vetefundosjes a ??

  [1:10:53] Alban retkoceri: Nana jote eshte syri i popullit

  [1:10:58] M Hasani: OK mir flm kosov jom

  [1:11:08] 1998 Washington: edhe 99vite kinimifoltemattenjejta

  [1:11:10] Besnik Haliti: 29 05 2023 be shume ty 2024 zemer tu urime 2025 shum ka boss

  [1:11:10] Mehmet Muhadri: po kush e dvet ket Karuc se ktu jan Amerikaaaaa qe jav qin Robt edhe Shkive edhe ktyne qe i kan Krenat si Karuc po qysh mundesh me dal kundra Vetvetes oooo Lopan

  [1:11:14] xman xman: Kosova Republik trego verteten se je serb me ket emer

  [1:11:27] O K: O DRAGAN GASHI MSHELE O KRIMINEL

  [1:11:27] Ibishi Nazmi: SHUM KOPILA KA LAN SERRBIA 4 I KI VETEM NE STUDIO

  [1:11:27] Izer Abazi: O k Visari me partin e tij heren tjeter po deshka me shku mi perkra bandat ne veri

  [1:11:32] Hoxha: vllavi dardanit asht ai shkavell

  [1:11:36] Kosova Republikë 2008: drejtesi per ASTRITIN

  [1:11:40] Erin Media: dardan :pile_of_poo::pile_of_poo:

  [1:11:43] Genc Zeneli: RRNOFTË KOSOVA RRNOFTË POLICIA E USHTRIA E KOSOVË. MITROVICA ËSHTË E KOSOVËS. ANDAJ POLICIA GJITHMONË KU TË DONË SHKONË SE JEMI NË TOKËN TONË

  [1:11:46] Universal79: ai qe po qellon ushtaret e kforit sulmon shkaku se ska pas nje plum dikush me ja dhan ne ball

  [1:11:53] Kosova Republikë 2008: syri i popllit :face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy:

  [1:11:53] Ura Bau: JO JO RRnoft Albin Kurti Bashk me Viosen Osmani

  [1:12:01] Morina Bejta: puuu bre far e flliqt jish kan

  [1:12:03] O K: M Hasani edhe une isha 2 jav jam knaq

  [1:12:11] Kosova Republikë 2008: pse spo shkoni ne Veri se te njejte jeni organizate kriminale

  [1:12:16] Li: ku është Albini bre sot nbir të minit ka hi a shko more bir e mbroje Mitrovicën

  [1:12:17] ardit gashi: KOSOVA REPUBLIKE qe don drejtsi per astritin ,qoja nanen ta qin

  [1:12:36] Besnik Haliti: 24

  [1:12:44] Hoxha: ermal qitne ket shkavell prej tv se pojuaqi edhe juve nanen

  [1:12:46] Ajet Basholli: o Ermail nalja gojen kti Dardan hutit le ti len me fol njerzt

  [1:12:49] Numi basha: Kurti Osmani Konjufca 3-shi ma i fort ne Ballkan.

  [1:12:52] Mehmet Muhadri: Vallah qit Gabelin fort e kisha shti Ne Burg per gjithmon

  [1:13:04] Meriton Rustemi: Kfori duhet mej arrestu ato kryeminel edhe qetsohet po duhet me fol krejt edhe analistat edhe politikanat

  [1:13:09] M Hasani: OK kur ashtuu auu une prej 10 majt jom ks

  [1:13:26] arbrim ferati: Dardan gashi kryeudbashi

  [1:13:32] Universal79: rroft Albini qe i qmontoj maspari serrbofilat shqipfoles pastaj edhe vuqiqin tash

  [1:13:37] Kosova Republikë 2008: Mon Balaj Arben Xheladini Astrit Dehari Arbnor Dehari pse jane vra a ka drejtesi per ta...SYRI I POPULLIT ku jane pse spo shkoni ne Veri

  [1:13:57] qamil zejnullahi: Dardan qeni pjell e serbijes

  [1:14:04] ardit gashi: hej bre nanen,krejt kundershtart,e ALBINIT jan analfabeta,dhe hajna

  [1:14:09] Elshani Driton: Interesant eshte se qka kishte be Vucici nese Dardani dhe disa banalista tjere nuk ishin ketu

  [1:14:09] O K: M Hasani qe 2 dit jam kthy

  [1:14:18] Besnik Haliti: ALBIN S KURTI 97

  [1:14:20] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:14:24] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:14:24] Numi basha: D.A.R.D.A.N. V.U.Ç.I.Q.I

  [1:14:28] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:14:32] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:14:33] Kosova Republikë 2008: pordhne qeben se po tjau qi nanen e tradhtarve...nese keni rryme lanu ka dy a tre veta o tuca tpshurrte :face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy:

  [1:14:36] M Hasani: oo dhinfsha mu ket Dardan qeni i rrugve pjella flliqt

  [1:14:36] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:14:39] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:14:40] Adnan Pirota: o ta qift grun Albin Kurti o bir kurve

  [1:14:46] Shkelqim Zeqiri: ALBIN MOS U derzo me ty jem:thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc::goodvibes:

  [1:14:51] Enny MagDevill: Oo ylli qu be futja shpull dardan pisit

  [1:14:54] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:14:58] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:15:01] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:15:01] GeGa: Nuk eshte me leht se sikurse njeriu te rehn/mashtron veten……. Vazhdoni vazhdoni….. ups mos harroni dhe perhajr veriun te beni srb!!!! Inqizimet/videot i merrni javet ne vijim!!!

  [1:15:03] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:15:06] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:15:14] Besnik Haliti: :thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc:

  [1:15:21] M Hasani: OK se kom dit per bes ni drek e kishum honger bashk edhe ka nje kafe pse jo mik te mir te kom ty

  [1:15:25] ardit gashi: DARDANAOVIC i Vucic BRACA,ja cifshin nanen ,njani tjetrit

  [1:15:26] Zelihe Zelihemurati: O Dardan Gashi ti qivshin krejt robet serbet e serbis qetnik

  [1:15:27] Kosova Republikë 2008: ju papaka qe jetoni jashte mos hani shume mute po hajdeni ne Kosove e matne trimnin

  [1:15:32] Lulja Myla: pdkja. ldkja. aakja Jane e zeza e kti vendi e analistat e televizjonet lutfi haziri ja dha jav bani komuna me hashimin e me gerrnaqi e haradini me serrbska serrbska

  [1:15:50] Meriton Rustemi: Pa u kap krieminelat nuk ka paqe

  [1:15:59] Salih Mehmeti: Dardan Gashi klloshar i sojit te vet

  [1:16:22] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:16:25] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:16:26] Mon S.: veq interesat e Kosoves

  [1:16:30] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:16:30] Kosova Republikë 2008: kur se ngon Ameriken e ngon njerken Rusin o tradhtar te kqi se gjithe jeni kane kunder shtetit te Kosoves

  [1:16:31] Ml: Albin Kurti po ja lun koqen me politik

  [1:16:39] Universal79: gjithe kjo qe po ndodh eshte fija e fundit e penit per rusin dhe serrbin skan ku mu kap mo

  [1:16:49] Besnik Haliti: RTV21

  [1:16:52] O K: M Hasani jam knaq ne Rugov besom

  [1:17:01] M Hasani: Shkelqim 👌🏽👌🏽:thumbs_up::thumbs_up::smiling_face_with_smiling_eyes::hot_beverage::shortcake:

  [1:17:01] Universal79: nese e lshojn veriun ateher perfundon puna per ta sa tket jete

  [1:17:03] xufe shala: o oooo Ylli kta ekan dhon mitrovicen qe 22 vjet e per qata po fol dragani. qitne jasht draganin

  [1:17:06] Zelihe Zelihemurati: dardan visar wcwcwcwcwcwc pjella e serbis shpejt kame u ardh fundi tradhtar keni me pague keto deklarata kunder kosoves

  [1:17:12] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:17:14] Mon S.: Mos me na msu qka me bo na ne vend tonin

  [1:17:17] DIDI: kejt duhemi mu qu me shku ne mitrovic

  [1:17:19] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:17:20] Mergim Leitzbach: Guck dir mal diesen copan an

  [1:17:26] Em Sa: Prit se Armend Muja thirrka - trus qaty haha

  [1:17:29] M Hasani: OK une sod dola pak istog dje isha gilan

  [1:17:39] Mon S.: Zot te shpis jemi vet

  [1:17:49] Universal79: pra rroft kjo veper e Albinit dhe ju ka ardh fundi kriminelave te 2 dekadave

  [1:17:49] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:17:49] Besnik Haliti: :face-fuchsia-poop-shape::face-fuchsia-poop-shape::face-fuchsia-poop-shape::face-fuchsia-poop-shape::face-fuchsia-poop-shape::face-fuchsia-poop-shape::face-fuchsia-poop-shape::face-fuchsia-poop-shape::face-fuchsia-poop-shape::face-fuchsia-poop-shape::face

  [1:17:50] Lulja Myla: e. zoti ju maroft o analistat bashk me imeri me astrit in me gashe gabeli e me shum tjeret ju metshin. ne fyt paret e serbis bashk me dugaxhinin

  [1:17:52] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:17:54] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:17:59] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:18:05] Mergim Leitzbach: lass diesen Türken reden

  [1:18:27] Charlie Chaplin: juve analistav aban me dit prej kujna paguheni aman se bash disasikur mos me kan shqiptar

  [1:18:32] Mihane Kanani: IK ORE PLEHER ASTRIT ZAGARI.

  [1:18:41] Universal79: ka ardh koha me kthy veriun nje her e pergjithmon

  [1:18:44] Shqiprim Azizi: Duhet ushrin e ukraines me pru aty veq aryne ju tuten

  [1:18:46] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:18:49] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:18:50] Mergim Leitzbach: kann ich mit euch chillen ?

  [1:18:51] Genc Zeneli: KQYRNE T7 BILE MA DEBAT I MIR ATY VEQ PO LEHIN SI QENT

  [1:18:51] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:18:54] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:18:57] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:19:00] Bashkim Syla: o astrit edhe sa duhet mepgu kosova

  [1:19:07] riza Lipovica: Mihane pershendetje e nderuar a je mir

  [1:19:17] Lulja Myla: o tradhtar. po ju peperkrahni serbin. se po jav kana paret e vuqiqit

  [1:19:17] ThisIsNaNa: Hej a jeni more normal, qysh me lo Vucicin me bo qka don ne territorin e Kosoves.Albini osht tu e bo drejten dhe e ka mbeshtetjen e nderkombtareve, po kto reagime jan politike te nderkombetareve

  [1:19:19] GeGa: Per ju qe paskeni qef Zoteshpillakun…… derisa ate shpi nuk ke ndertu vet, dhe nuk e sajon/rregullon vet nuk eshte e jotja…. Tjetra Shtepia pa miq te mire nuk mbahet…….

  [1:19:20] Mon S.: Boll na tuj lmu shkijet

  [1:19:53] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:19:55] Mergim Leitzbach: boooooooooo

  [1:19:56] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:19:59] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:20:02] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:20:02] Mergim Leitzbach: 50 Jahre oder was ?

  [1:20:05] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:20:11] Universal79: per europen dhe SHBA kshtu vazhdon edhe 20 vjet puna e veriut,tash duhet dikush ne nderpre ate bomben e kurdisur

  [1:20:19] Mergim Leitzbach: gibt's hier noch was zum Essen ??

  [1:20:53] Alban Morina: Paska pi astriti

  [1:20:59] Universal79: Albin e vendosi drejtesin ne veri dhe kaq

  [1:21:04] Shkelqim Zeqiri: ALBINI VEQ PERPARA:thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc::thanksdoc:

  [1:21:05] Mergim Leitzbach: paska pi pastriti

  [1:21:11] Lulja Myla: hashimi I ka BA kto. te zeza me vuqiqin haradini. me shkie. ldkja me shkie Jan BA milioner Öse milardera tue shit kosoven

  [1:21:18] Mihane Kanani: RIZA PERSHENDETJE I NDERUAR MIRE FLM JU SI JENI.

  [1:21:26] O K: M Hasani knaqu edhe une me gjith qef isha taku dhe kishim hanger ni drek diku pse jo.

  [1:21:36] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:21:40] Mehmet Muhadri: po mos mi pas than ata nuk kish mujt mi ba Albin po mos hani Asi tbut se vet i kan than Hin edhe kan hi edhe mir kan ba qe kan hii

  [1:21:40] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:21:44] Edi Morina: Dardan albin kurti ta qift gojn klysh i shkins

  [1:21:44] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:21:46] Enver Ibrahimi: lugina ku jet sipas juve!

  [1:21:47] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:21:48] riza Lipovica: Mihane mir falenderit gzohem qe jeni mir

  [1:21:49] Universal79: le te q..t europa bashk me SHBA se Albini nuk shantazhohet e as nuk blehet,thjesht eshte lideri qe mbron interesat e vendit te vet

  [1:22:23] Bashkim Syla: edhu ju shum pijepni kra si analista

  [1:22:25] Ha sa Halper: PERSHENDETJE MIHANE

  [1:22:26] O K: IKNI MORE INJORANTA JU JENI KUNDER SUKSESIT TE KURTIT NE VERI

  [1:22:33] Mihane Kanani: TV DUKAGJINI = RTS SERBIA.

  [1:22:37] Besnik Haliti: RTK1

  [1:22:44] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:22:48] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:22:51] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:22:51] Sniper23: Universal79 mos u gut maj emocionet

  [1:22:54] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:23:06] Universal79: o shtet me 100% sovranitet dhe ligj o luft prap ska tjeter

  [1:23:10] Blerim: rroftë Albin Kurti 🇦🇱

  [1:23:12] ThisIsNaNa: Kha ka Televizion u Vucicit kokshi ju. Dal prej live mos te shoh se ju koki mazi se shkit

  [1:23:18] Universal79: ska bosnjizim ne Dardani sa tket jete

  [1:23:28] Elmedina Anuar: Dardan Gashi edhe Halil Matoshi jan puttin edhe vuuuqiq

  [1:23:28] K D: Hecni more per beograd bashk me Ermalin o Panelista e Visarin po ua jepin me gjith qef

  [1:23:32] Charlie Chaplin: zpo mos muba qetosene as botes si intereson se kur ti s lufon per ven tanin kush do met nimu

  [1:23:39] Enny MagDevill: MOS FSHINI KOMENTET KEMI DREJT SHPREHJE :face_with_monocle:

  [1:23:44] Ha sa Halper: Universal79 TE LUMT

  [1:23:54] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:23:57] ThisIsNaNa: Albin Kurti 🇽🇰 🇦🇱

  [1:23:57] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:23:58] GeGa: Universal a ishte ky vend veq tani apo dhe ne 98 i yni….. kur u dasht mi dal zot? Upsss shkoi refuzoi armen dhe ju derzu shkaut……mos te rrejm veten…. Para 25 vite as 1% nuk moren pjes ne luft!!

  [1:24:00] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:24:02] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:24:02] Tony: Ika met kurvav me fol qe e shesin kosoven pjedh shkavi

  [1:24:03] O K: VISAR NGERRHAT GRR GRR GRR O MJERAN TI JE NI HIQ.

  [1:24:05] Mihane Kanani: HA SA HALPER PERSHENDETJE

  [1:24:05] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:24:08] Lulja Myla: imer tradhtari u. shit shum. shtrejt me u. BA shpihuni. I albini ky zagar bashk me qita tjeret

  [1:24:08] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:24:15] Ha sa Halper: RREOFT ALBIN KURTI

  [1:24:21] Ha sa Halper: VISAR SERVILI

  [1:24:42] Ibishi Nazmi: RRNOFT LUAN KURTI

  [1:24:44] Mihane Kanani: ALBIN KURTI ESHTE KRENARIA JONE KOMBETARE.

  [1:24:53] Elmedina Anuar: Tani visari

  [1:25:02] riza Lipovica: Rrnoft Albini dhe Vjosa Osmani :red_heart:🇦🇱:red_heart:🇦🇱:red_heart:

  [1:25:10] Genc Surdulli: Visar shume i dobet. Ma mire mos me lon me fol hiq.

  [1:25:16] Bruno Adreano: ALBIN KURTI E KA VENI NE SERBI E shkaterroj kosoven per 2 vjet

  [1:25:16] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:25:17] Bruno Adreano: ALBIN KURTI E KA VENI NE SERBI E shkaterroj kosoven per 2 vjet

  [1:25:19] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:25:23] ThisIsNaNa: Albin Kurti kosovo🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

  [1:25:23] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:25:27] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:25:29] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:25:32] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:25:36] Beqiri Musa: Albin Kurti nderi i Kombit!:red_heart:🇦🇱

  [1:25:39] Universal79: Albini vetem po i tregon europes dhe SHBA se une sjam thaqi hoti isa limaj e ramushi une jom njeri i popullit dhe vendit tim dhe ska me boll eshte boll

  [1:25:40] Besnik Haliti: KTV

  [1:25:48] O K: INJORANTAT SI ZHGERDHIHEN JU HAN PALLA KTYRE IDIOTAVE PER KET PROBLEM NE VERI.

  [1:25:49] Bruno Adreano: ALBIN KURTI E KA VENI NE SERBI E shkaterroj kosoven per 2 vjet

  [1:25:53] xufe shala: visari servil

  [1:25:53] Mihane Kanani: BANALISTAT E TV DUKAGJINIT PER VEQ VLLEZERVE HOXHA

  [1:25:56] Ibishi Nazmi: nane ka mejav Q albini edhe shkavellav edhe juve shqip folsave

  [1:26:07] Bjury Shehu: kjo ndodhe kur uck ka pasur mundesi e me pastruen veriun ne kohen ne fillim e tash kur albini duhet me I rregulluen gjerat Duke fjetur nuk arriten gjerat

  [1:26:23] Bruno Adreano: ibish nazimi ta qift tye nanen krejt amerika

  [1:26:24] Besnik Haliti: DSA

  [1:26:26] Gani Gashi: Pandemi na ka mësu shumë gjëra- sidomos punën ON line, andaj sipas kërkesave të ndërkombëtarëve ndoshta "Qeverisja ON line" do të isht një opsion që ti iket fesatit me Serbinë!!!!

  [1:26:30] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:26:31] Universal79: Ne jemi ne drejten tone po e marrim pjesen e tokes tone ne veri,nje grusht kriminel po lun me europen dhe SHBA

  [1:26:33] Li: rroftë Albin manki

  [1:26:34] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:26:36] Mihane Kanani: IK ORE PLEHER VISAR IMERI.

  [1:26:39] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:26:42] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:26:45] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:26:48] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:26:50] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:26:53] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:27:08] Bruno Adreano: ALBINI E KA VENIN NE SERBI E SHKATERROJ KOSOVEN PLUS NA PRISHI ME AMERIK E EUROP QE NA KAN BO SHTET

  [1:27:13] Mihane Kanani: LI MOS JE TI BIRI I MUNKI

  [1:27:14] Beqiri Musa: Marre rrv duk. Per analistar qe i ftoni ne studiot tuaj,

  [1:27:19] Sadik Krasniqi: Expertat e muti jeni juuuu

  [1:27:20] Lulja Myla: PA. albinin. Ska. kosov. lum. Kosova. qe e ka ket. njeri. ka. dijuni. ka Moral. nuk. e. shet. kosoven. si kta. opozita. e flliqte

  [1:27:21] xufe shala: visari servil

  [1:27:26] Bruno Adreano: ALBINI E KA VENIN NE SERBI E SHKATERROJ KOSOVEN PLUS NA PRISHI ME AMERIK E EUROP QE NA KAN BO SHTET

  [1:27:30] Universal79: LI ti po lypshe me ta q.. familjen a po kupton

  [1:27:39] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:27:42] Universal79: serrbofil

  [1:27:43] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:27:46] Hoxha: dardan gashi ta qifshin grujen krejt bota ngoj bre qenef bre gjak shkavi

  [1:27:53] Mihane Kanani: DARDAN JEVGU........

  [1:28:00] O K: ME KING KURTIN EDHE 20 VITE NE WEVERI

  [1:28:03] GeGa: Te gjithe e dim…. Historia na tregon se ku perfundoin Shoqerit/Poletikanet qe nuk ndegjoin Perendimin/USA……. Ateher Shendrohemi ne Palestin….. duke kall flamura shesheve…….

  [1:28:06] K D: o Dardan Gashi 1% te dijes se Albinit me ta instalu nTru tanin te pelcet Koka o jaranooo

  [1:28:17] Sadik Duraku: Ermal pyte dardanin edhe imerin ku kan qen ne qat kohen kur u selmua kfori se nashta edhe kta kan marr pjes aty me maska

  [1:28:20] xufe shala: dragani shkavell

  [1:28:22] Mihane Kanani: OK TE LUMTE GOJA RESPEKT.

  [1:28:39] Hoxha: taqifshin at gru ngoj krejt vv o magjup

  [1:28:53] Mihane Kanani: XUFE DARDANI ESHTE MAGJUP I SERBISE

  [1:29:05] Bruno Adreano: Albin kurti esht sllav i vogel bashk me kto shkavellat qe i ka permas

  [1:29:07] Luan Krasniqi: o more dragan muti po shum e hongre

  [1:29:14] Beqiri Musa: Armiku ma i madh i Shqiptarit asht vet ShqiptarI , eh Imer zeza eh astrit zeza eh astrit zeza marre ju kofte!

  [1:29:22] Universal79: plasi dardan shkavelli

  [1:29:32] Gani H.: kta Jan qen te pabese qe nuk ndihmoni Qeverin Kur tani qe 25 vitev tradhtar Idiot kta pisat e pisav

  [1:29:33] Mon S.: Rrnoft Albin Kurti:washhands::thanksdoc:

  [1:29:37] Universal79: saher qe peremdet Albini ku vdes nkam tveta

  [1:29:41] xufe shala: kti mi thon dardan nuk e meriton draganiii

  [1:29:45] Morina Bejta: Qysh vergllat ky visar vuqiqi

  [1:29:53] Ardit Salihu: O pidh nane a e vet ti najkon kur t hish shpi tande

  [1:29:53] hasan hasani: DARDANOVIQ TA QIFT ITALIA EDHE HUNGARIA PRAGUN E SHPIS

  [1:29:55] Bruno Adreano: naj rroft albin kurti

  [1:29:56] Universal79: plas o dardan shkau

  [1:29:58] Lulja Myla: ku. asht lutfi. haziri. I shitun. me pdkn ldkja. asht tradhtare. e kti. veni bashk. me. haradinin.

  [1:30:08] Gani H.: shkoni demostroni o derra jeni qena

  [1:30:32] hasan hasani: Bruno Adreano KU JE O GJAK I PERZIM ME SLLAV

  [1:31:05] Bashkim Syla: odardan gashi sipas teje verun duhet me harru melan me serbi

  [1:31:18] Besnik Haliti: 777

  [1:31:27] GeGa: Shiheee tiii dhe Rashiqi nderi i Albinit i dul kunder a:rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing:

  [1:31:30] Zelihe Zelihemurati: Rrnoft Albin Baba

  [1:31:32] Lulja Myla: ky. astrit. po e Kan maj. paret e serbis. veqe. po. lapit bashk me kta tjeret udbashat.

  [1:32:03] Bruno Adreano: hasan haani un jom veteran i luftes bashk me 9 antar te familjes qe e kena bo ket shtet bashk me amerik edhe europ. e ti shkavell ne evrop tu pi makiat oqije nanen tash ne serbbi bashk me kurtin

  [1:32:13] Hoxha: tv dugagji mos thirrnii gjak shkavi ktu se kena mejau blloku tv krejt

  [1:32:36] xufe shala: plasss. o servil visari

  [1:32:37] Bruno Adreano: ju patriotat e makiatov bashk me albin kurtin qine nanen ne serbi fara ju hupt

  [1:32:46] Bruno Adreano: ky ven esht i shqiptarve jo i sllave

  [1:32:46] Ha sa Halper: O BELBAN MBYLLE O PLEH

  [1:32:57] O K: O ASTRIT ALBIN KURTI ASHT SKENDER BEU

  [1:32:58] Zelihe Zelihemurati: krejt ju analistat tradhtar te serbis

  [1:32:58] Blerim: Kosova ka zot shpie ka burrë shteti Albin Kurti nuk lshon pe VETËVENDOSJE 🇦🇱

  [1:33:03] Elshani Driton: Sa per info , kur e gjithe opozita dhe analistat u quan ne kembe se Albini po na prish me Ameriken , dolen vete Amerikanet dhe thane se nuk eshte e vertete.

  [1:33:12] Lulja Myla: o. tradhtija. e kosoves asht pdkja. ldkja. aakja bashk me THAQIN. me isen. putini e me haradinqakoron

  [1:33:17] Ejup Krajna: Hajde.Astrit.nje.konge.

  [1:33:22] GeGa: Per kta tru boshat/myhybt……. 1244 eshte Neutral ndaj Statusit, nuk te njihet Pamvarsia…….. vet fakti i nderhyrjes se Kforit sot… e kthejm ate pjes si neotrale…… pra sikurse mos mu kane pjes e jona!!!

  [1:33:28] Bruno Adreano: Ky esht vend i shqiptarve i krijum prej hashim thaqit kadri veselin e amerik

  [1:33:31] Bjury Shehu: nese nuk veprohet si albini qe ka vepruen ndryshe ska qe kujan ato tjeret ne burg qe kan krijuen vetem per gjepat e tyre e albini Asht Duke vepruar per kosoven

  [1:33:34] Bashkim Syla: astrit perpara qeverit ekan neshkru jo autonomi po republik serbe

  [1:33:40] Zelihe Zelihemurati: O Analista kopilla te Vuqiqit

  [1:33:41] Bruno Adreano: ju albinoviqat hupni ne serbi

  [1:33:59] Hoxha: ai banditi srrb asht vllavi gashit

  [1:34:14] O K: ALBIN KURTI=SKENDER BEU.

  [1:34:23] WIIS: Cilat janë kërkesat e Ndërkombëtarëve për situatën në Veri të Kosovës? nqs mundet me m'tregu najkush?

  [1:34:31] Artan: po qeshtu thojshin nderkombtaret 1998 UÇK terrorista. toshi kshtu toshi ashtu. O njo duhet me dit na dej te molla e kuqe nuk shkum. Vendin ton jemi tu e mbrojt.

  [1:34:40] Ibishi Nazmi: BOLL ASHT QE FLAMURI I KOSOVES PO VALON

  [1:34:55] Kosovo: ky Gashi o kokrra e kudres

  [1:35:02] Universal79: WIIS qe Albini mu terhjek e vuqiqi me vazhdu prap me bandat kriminale te tij

  [1:35:13] Lulja Myla: o. qe nizet vjet pdkja ldkja. aakja ja Kan. dhan moti kosoven kta. antikombtar. kta tradhtar. kta. udbash a. kta. shpihuna. me qita. qenefat. analistat.

  [1:35:35] Mr Jazaja: Rrnoft Albi Kurti🇦🇱💪🏻🇦🇱💪🏻🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪🏻

  [1:35:38] Zelihe Zelihemurati: shkoni ju analistat pordhqa e mbrone veriun e mos hani myt prej tv

  [1:35:38] samedin Lushaj: albin kurti po e qon nvend amanetin e sllobes!!!

  [1:35:54] Bjury Shehu: ne kohen e hashim thaqit nuk ka pasur bir nane qe ka mujten me shkuen ne veri por vetem albin baba e Bank te se ky nuk nien per serbet

  [1:35:56] GeGa: WHS kerkesat mu terheq, me shku keta kryetar täneper oda….. dhe me kthy 1244 atje ne veri……

  [1:35:58] Kosovo: Dardan Gashi qenef je o bir i kudres.......................

  [1:36:04] Besnik Haliti: :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

  [1:36:09] Hoxha: gashi paguhet prej vuqiqit ky gjak shkavi asht

  [1:36:27] Artan: Lushaj Kujdes me ket epitet...Per Albinin

  [1:36:39] Bruno Adreano: lulja lyle ky ven nuk egizton qe 23 vjet qysh po thu ti po ket ven para 23 vjete e kan bo LDK PDK e qe ti largu nkrejt shkijet

  [1:36:40] Arian Elshani: Bandat e trazuar me mire . E per fat keq kemi njerz neper Prishtine e neper televizone qe jane perkrah huliganave me iden “mos e prek se ste perlyn .

  [1:36:40] Universal79: Na si popull e kemi nje problem ma tmadh me tradhtart e kombit me shpiunat e serrbis me serbofilat shqipfoles qe jetojn ne mesin tone 24/7

  [1:36:47] Bruno Adreano: e lbin kurti 200 shkije sun pi largon

  [1:36:48] Bashkim Syla: po pse veq terheqjen mendoni o analista pafije truni pse jo qendrim aty

  [1:36:54] Kosova Republikë 2008: bini i Binçes nerqebe :face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy:

  [1:37:04] samedin Lushaj: arr

  [1:37:05] Zelihe Zelihemurati: Albini peju prishe kumarlakun hashimit ises ramushit me radojqiqin dhe vuqiqin

  [1:37:16] Universal79: Besa edhe ne komente ktu e sheh sa shkau shqipfoles eshte qe del kunder Albinit she qeveris dhe kunder shtetit qe jetojn

  [1:37:28] Mihane thaqi: Ju lutem vetem mos folni prej frikes nga te jashem e aleateve se ai veri ka edhe shqiptar more kush nai mbron ata pra

  [1:37:36] Artan: mos po kerset

  [1:37:40] samedin Lushaj: arta mu dok a the diçka

  [1:37:40] Bruno Adreano: Albin kurti esht sllav

  [1:38:16] Blerim: Bruno ti koke bir shkine o shka

  [1:38:20] Bashkim Syla: kushtrim hazetaret tu paskan rrejt mahertet

  [1:38:24] Artan: Albini osht Baba i Babave te Shqiptaris

  [1:38:31] WIIS: GEGA..Falemderit që ktheve përgjigjëje, po vetëm në pjesën ku tha "mu tërhek" tkuptova , për tjera sene jo. Respekt

  [1:38:33] Li: ku është Albini manki ku u mshef norvegji kish shkue

  [1:38:43] Lulja Myla: albini asht. MA I madhi. I per. kosoven. tradhtaret do. ne. qype e do po coftin. prej merzit qe nuk po mujn. me viedhe e me bashkpunue me serrbet veqe tinxas

  [1:39:03] Universal79: Ska ne globe qe armiku stlen me jetu ne vend tendin perpos tek na shqipet ndodh

  [1:39:08] Artan: Lushaj po kujdes per epitete per Albinin

  [1:39:16] Mihane thaqi: po shifet qart qe po kan qef me na ba ni mini shtet te shkive qart po shifet

  [1:39:20] Xhevat SMAJLI: tërheqja e Kosovës nga Komunat ne veri është kapitullim I Kosovës dhe banja tapi at pjesë shkaut,pra tërheqje NUK Duhet të kët me asnjë çmim

  [1:39:39] Besnik Haliti: UCK

  [1:39:40] Blerta Zeqiri: Albin legjenda bravo mos u dorzo populli eshte me ty

  [1:39:48] samedin Lushaj: Albin kurti është ni bir kurve që shpejt do i vjen fundi

  [1:39:49] Bruno Adreano: Blerim un jam i UQK i hashim thaqit e kadri veselit qe e kan bo ket shtet qe tash pe udheheq sllavi albin kurti

  [1:39:49] Besnik Haliti: LVV

  [1:40:02] Besnik Haliti: 144

  [1:40:15] Besnik Haliti: FSK

  [1:40:20] Universal79: eshte gjynah i madh populli i Akilit me ardh nket gjendje me shpiunat e serrbis neper komente kidner shtetit te tyre dhe kunder kryeministrit te tyre

  [1:40:22] Artan: Fat qe e kemi Albinin

  [1:40:31] Besnik Haliti: LDK

  [1:40:52] Lulja Myla: ni. Albin e ka BA Nana rrnofte Sa malwte

  [1:41:00] Kosova Republikë 2008: tasht a kena mu la ka dy a tre veta :face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy:

  [1:41:05] Mihane thaqi: masi na qlirun tash let lujn me krejt popullin ton shum flm pi tyne

  [1:41:09] Blerim: rroftë Albin Kurti 🇦🇱 VETËVENDOSJE 🇦🇱