00:52:08

# Superchats

0

Superchat Value

0.00$


# Chat Messages

109

# Active Chatters

15

Blic InterView me Astrit Gashin - I ftuar Lutfi Haziri

3,017 views

RTV Dukagjini

Published on 09.06.2023 (Stats from 10.06.2023)

Description:

Blic InterView me Astrit Gashin - I ftuar Lutfi Haziri ➖➖➖ Për më shumë na ndiqni në: Facebook 👉 https://bit.ly/3zysasi Instagram 👉 https://bit.ly/32SjIIG GjirafaVideo 👉 https://bit.ly/3zD3Llf Website 👉 https://www.dukagjini.com/ ➖➖➖ © Të gjitha të drejtat janë të rezervuara për RTV Dukagjini dhe mbrohen nga Onair Media. ➖➖➖ #RTVDukagjini
Search messages & users

  [5:03] Albert beci: o Astfrit ta qifshin Nanen ty krejt paretneret e Kosove

  [7:00] Mihane Kanani: IK. ORE MJERAN SHERBETORE I SERBISE LUTFI HAZIRI.

  [11:49] Mali: haxhii Luta :rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing:

  [17:52] O K: IK MORE DERR-GRR GERR GERR KTU PO FOL PER IDIOTIZMAT QE I KENI BA.

  [20:14] O K: Ik more mos na shurdho

  [20:29] Mihane Kanani: IK ORE HAJN SI KE FTYRE ME DALE PARA KAMERAVE KUR KE LOBUE PER NDARJEN E KOSOVES..

  [21:16] Mili Clemente: kos e udheheqin nje sekt mercenairesh ne krye me Albin mutin

  [21:24] Mali: po pra zajednica kurri me kriza ka ardhë npushtet edhe me kriza pe man regjimin mision e ka ky mashtrus

  [23:11] Mihane Kanani: OK PERSHENDETJE

  [23:49] Izer Abazi: Luta esht njeri nga ata qe trathtoj Dr Ibrahim Rugoven

  [24:16] Mihane Kanani: 8200 HEKTAR TOKE TE KOSOVES MALIT TE ZI PER VIZAT TANI PO KERKON VERIUN PER VIZAT...

  [26:26] Tea shkendija: Pershendetje

  [26:47] Bluucoshii ⭐️: Bravo Lutfi Haziri se koxha ta rrokê :thumbs_up:

  [27:09] Bluucoshii ⭐️: Mirëmbrëma edhe prej meje :hand_with_fingers_splayed::hot_beverage::hot_beverage::hot_beverage:

  [27:41] Bluucoshii ⭐️: Tea përshëndetje :hand_with_fingers_splayed::hot_beverage:

  [27:42] Mali: mirë se erdhet ma tmirt :hot_beverage::hot_beverage::person_raising_hand:

  [27:43] Mihane Kanani: SADIK PERSHENDETJE KY ESHTE AI QE NGA 3 KOMUNA SERBE I BERI 11.

  [27:51] Elmi Shala: rrespekt outfit haziri

  [27:57] Izer Abazi: Trathtaret e LDK-se do ti denoj elektorati te kutia e votimit

  [28:27] Bluucoshii ⭐️: Mihane mirëmbrëma, po, por nuk ha fali Veriun Serbisê, qysh po ndodhê tash

  [28:27] Gani H.: shkoni ne rrs NUK ja vlen konxensusat e juaj Jan Hajni dhe hajni

  [28:38] Bluucoshii ⭐️: Nazmije mirëmbrëma :hand_with_fingers_splayed::hot_beverage:

  [28:41] Mihane Kanani: NAZMIJE. PERSHENDETJE MOTRUSHE SI JENI.

  [28:45] Tea shkendija: Blucosi prsh 🙋🏻‍♀:hot_beverage:,a u lodhe?

  [28:55] Tea shkendija: Imna hello :hugging_face:

  [29:23] Bluucoshii ⭐️: Tea sot pata punë 11 orê por kalova super, ti a je miré :hand_with_fingers_splayed::hot_beverage:

  [29:30] Elmi Shala: rrespekt outfit haziri

  [29:33] Bluucoshii ⭐️: Mali mirëmbrëma :hand_with_fingers_splayed::hot_beverage:

  [29:48] Mihane Kanani: SADIK VERIUN E KANE FALE HASHIM DANILLOVIQI QERSHOR 1999 E 2013 E ISA UDBASHI 2015

  [29:51] Bluucoshii ⭐️: Elmi mirëmbrëma :hand_with_fingers_splayed::hot_beverage:

  [30:42] Mihane Kanani: NAZMIJE MIRE FLM MOTRUSHE DUHET. TE NDERROJ SYZET KAM. THYER SKELETIN.

  [31:16] Bluucoshii ⭐️: Mihane, jo Veriun pe qon Albini nê Protektorat ndêrkombtarê, kjo eshtë e vérteta, por ju tê VV nuk po e shihni

  [31:19] Mali: Imna:four_leaf_clover:mirë mrama aje lodh puntore:hot_beverage::raised_hand:

  [31:44] Bluucoshii ⭐️: Mali mirëmbrëma :hand_with_fingers_splayed::hot_beverage:

  [31:55] Tea shkendija: Mire edhe une flm

  [32:18] Mali: Sadik Karaqeva mirë mrama:rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing::index_pointing_up:

  [32:44] Bluucoshii ⭐️: Mali qysh je ti

  [33:52] Bluucoshii ⭐️: Mali urime Gradimi, edh pse spe di qja je bo

  [34:00] Mali: Bluucoshii mirë mali tash uba i madhë kujdes :rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing:ti au lodhe :thumbs_up:

  [34:24] Bluucoshii ⭐️: Mali, deri ku mrrine :rolling_on_the_floor_laughing:

  [34:43] Lorik Rama: Tea Pershendetje :crown:

  [34:46] Bluucoshii ⭐️: Mihane qysh e kalove sot,

  [34:56] Bluucoshii ⭐️: Lorik përshëndetje :hand_with_fingers_splayed::hot_beverage:

  [35:03] Lorik Rama: Bluucoshi Pershendetje

  [35:10] Lorik Rama: FLM

  [35:22] ༆༒Vis Tirona ༒༆: mihania me lehte e kish me taku macron se shitesen e bukes :face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy:

  [35:25] Mihane Kanani: SADIK PER MREKULLI POR KAM THYER SKELETIN E SYZEVE.

  [35:28] ༆༒Vis Tirona ༒༆: mroma o shqipe

  [35:42] Mali: Bluucoshii tybe se kum prit veq shoqnia um kanë nimu major kishe burri plakë:rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing::person_shrugging:

  [35:49] Bluucoshii ⭐️: Mihane, po kushtojja shtrenjët

  [36:01] Bluucoshii ⭐️: Visi mirëmbrëma :hand_with_fingers_splayed::hot_beverage:

  [36:05] Jakup Pantina: ky klysh i ises kta nenshkrujn qka tju qet per para tradhtuan rugoven

  [36:12] ༆༒Vis Tirona ༒༆: Sadik mali Tea Nazmie :victory_hand:

  [36:31] Bluucoshii ⭐️: Major Malu mirëmbrëma, dhe urime :clinking_glasses::collision::anger_symbol::collision::anger_symbol:

  [36:36] Mali: Visi mirëmrama :hot_beverage::raised_hand:

  [36:43] Mihane Kanani: SADIK SKELETI PA GJAMAT 350 EUROS POR E KAM TE GARANTUAR EDHE NJE MUAJ.

  [37:21] ༆༒Vis Tirona ༒༆: burrat si nxjerrin kalamajt ketej

  [37:30] ༆༒Vis Tirona ༒༆: mali :tumbler_glass::hot_beverage:

  [37:34] Mali: Sadik shumë flm po spo di mu gzu beso jum met si i hupt:rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing::person_shrugging:

  [37:38] Bluucoshii ⭐️: Mihane ok, super, kur i Theve i ke pas ment

  [38:09] ༆༒Vis Tirona ༒༆: burri.mire thone per luten si ju duket ?

  [38:12] Bluucoshii ⭐️: Mihane i ke pasê ment te Albini, kur i theve :rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing:

  [38:37] Mihane Kanani: SADIK E KAM SHKELE ME KEMBE .

  [38:39] Mali: Imna:four_leaf_clover:flm shumë njefsha mirë per ju rresp:raised_hand:

  [38:46] Bluucoshii ⭐️: Mali normal, qê emocionet, por super

  [39:05] ༆༒Vis Tirona ༒༆: e dinte agimi ne Itali ca ka drafti :face_with_tears_of_joy::victory_hand::victory_hand:

  [39:10] Bluucoshii ⭐️: Mihane e kuptova :rolling_on_the_floor_laughing:

  [39:36] Bluucoshii ⭐️: Visi ska me tê

  [39:51] ༆༒Vis Tirona ༒༆: me luten

  [39:51] ismajl vishaj: Qeky burr osht larg pames dhe nje patriot i vertet qe meriton ta udheheq LDK dhe Kosoven nje dit

  [40:06] Bluucoshii ⭐️: Aiii Edhe Rama, na ka kallê me Draftin :rolling_on_the_floor_laughing:

  [40:18] ༆༒Vis Tirona ༒༆: mali je gradu je ushtarak se kuptova

  [40:23] Mali: Visi kerkush se dinë ma mirë se dorëshkrusi mirë keq ai e din

  [40:42] ༆༒Vis Tirona ༒༆: i poshter Edi Rama Sadik vlla me Vucicin :face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy:

  [40:56] Bluucoshii ⭐️: Mali ishalla sum del shpirti, pa tpa Generall

  [41:15] ༆༒Vis Tirona ༒༆: sic tha Rama ky drafti ka qene gati nese do vinte puna ne kete situatë

  [41:19] Bluucoshii ⭐️: Mali se ke luftu pér két vend

  [41:22] Mali: Visi isha deri 2017 penzion para kohe:rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing::person_shrugging:

  [41:50] ༆༒Vis Tirona ༒༆: po pse kshu ne kosove; pervoja ushtarake nuk del kurre ne pension

  [41:51] Bluucoshii ⭐️: Visi , vllau i madh i Vuqiqit :rolling_on_the_floor_laughing:

  [42:14] Mali: Bluucoshii :rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing:jo skam asi takati po flm rresp:thumbs_up:

  [42:18] ༆༒Vis Tirona ༒༆: po pra Sadik :face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy:

  [42:22] ismajl vishaj: ku ke luftu o Mali se nashta dalim shok tpushkes :winking_face_with_tongue:

  [42:59] Bluucoshii ⭐️: Nazmije, mos u tut se kur tbohet major, ma posht nuk bjen , veq na naltt

  [43:06] Mali: Ismail ne kosovë:rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing::thumbs_up:

  [43:38] ༆༒Vis Tirona ༒༆: se i kam harru gradat mbas major kalon ne nen/kolonel apo jo

  [43:58] Bluucoshii ⭐️: Visi thojke njéri, Edi Rama vlla me Vuqiqin, kurse kusheri me Kosovarèt :rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing:

  [44:06] ༆༒Vis Tirona ༒༆: une deri rreshter ose nen/toger kapa kur isha ushtar

  [44:15] Mali: Visi kanë qen do benifite edhe une pranova:rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing::thumbs_up:

  [44:31] ༆༒Vis Tirona ༒༆: hahaha mire ke bo Mali

  [44:55] Bluucoshii ⭐️: Nazmije flm, se mu po ma rrokê nganjiherë si shtrajmt :rolling_on_the_floor_laughing:

  [45:29] ༆༒Vis Tirona ༒༆: femrat e bukura dhe ushtaraket nuk dalin kurre ne pension

  [45:34] Mali: Imna:four_leaf_clover:je zemer mirë hallallë:rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing::folded_hands:

  [45:34] ༆༒Vis Tirona ༒༆: :winking_face_with_tongue::winking_face_with_tongue:

  [46:01] Bluucoshii ⭐️: Visi, sidomos ushtarakêt :rolling_on_the_floor_laughing:

  [46:16] ༆༒Vis Tirona ༒༆: un them bukuroshet :face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy:

  [46:36] Bluucoshii ⭐️: Nazmije, ma nxive jetën ti me humor :rolling_on_the_floor_laughing:

  [46:38] Mali: Imna:four_leaf_clover:Sadikun edhe Tea ikena ne saf te parë kty:rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing::thumbs_up:

  [47:03] Bluucoshii ⭐️: Visi thyj ti, se unê nuk po guxoj :rolling_on_the_floor_laughing:

  [47:16] ༆༒Vis Tirona ༒༆: ju uroj shnet ika i here

  [47:27] ༆༒Vis Tirona ༒༆: :face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy:Sadik

  [47:51] Mali: Visi flm ntm:person_raising_hand:

  [47:57] Bluucoshii ⭐️: Tea të premteve rrinê urtê se ne siguri ka qenê në Xhami :rolling_on_the_floor_laughing:

  [48:23] Izer Abazi: Mihane Pershendetje je percjellese e politikes me dekada RRESPEKT

  [48:24] Bluucoshii ⭐️: Nazmije pérkundrazi, je Nr 1

  [48:40] Mali: Sadik :rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing:po a

  [49:25] Efrazim veseli: Të ka mbet vetem me intervistu Radojcicin o fara e fliqt o fara e shkavit shiqo qfar karagjozi je skam më fjal për ty e ropt ti shkerdheft e din ti kush

  [49:34] Mihane Kanani: IZER FLM PER MUA MATEMATIKA E POLITIKA JANE SFIDAT E JETES.

  [49:53] Bluucoshii ⭐️: Ky Astriti veq gaditu i mbanê mysafirët