Clicky

00:30:11

# Superchats

0

Superchat Value

0.00$


# Chat Messages

13

# Active Chatters

4

LAJMET 19:30 - 20.12.2022/ RTV DUKAGJINI

1,852 views

RTV Dukagjini

Published on 20.12.2022 (Stats from 21.12.2022)

Description:

LAJMET 19:30 - 20.12.2022/ RTV DUKAGJINI
Search messages & users

  [3:22] Hazir Gashi: ASHKALI OSE MAGJUP ISHALLA NUK JAN SHYPTAR

  [10:38] Hdje Hejsj: rashid qalja i poshter ti ike lan mu rrit

  [13:01] Tea total: Po do mi sheru komplekset,maroj ty jap intervista per media te huja,ndersa mediave te Kosoves qe e kan pru ne pushtet,as nuk ju pergjigjet ne pytje ne konferenca per shtyp,qe vet i thirre.

  [13:41] Tea total: Kush dhe sa ka pagu per kete interviste, per promovimin tond?!

  [19:15] Tea total: Qy qy mos me e bo nervoz dundiasin a?

  [20:46] Tea total: E qysh kerkon njohje nga Greqia ti,kur duhesh me mshef fjalen Republika e Kosoves?

  [21:21] S. Kastrati, :: Nëse bëhet Liberalizimi, ska arsye pse mos të pranohet nê kêshill tê Evropës

  [22:09] S. Kastrati, :: Mirëmbrëma Tea :hand_with_fingers_splayed::hot_beverage:

  [22:46] Tea total: S mirembrema

  [24:20] Tea total: Nc nc po veten n'huj e ka ky baraba Rrustemi

  [25:46] Tea total: Po le se qeveria veq shfaqje po bojn,pa votat e lserbe nuk mundet mu bo ndryshimet kushtetuse qe nevojiten

  [26:01] Tea total: munden*

  [29:04] S. Kastrati, :: Krimineli ka vra edhe fêmijê