Clicky

00:59:54

# Superchats

0

Superchat Value

0.00$


# Chat Messages

79

# Active Chatters

24

RELOAD - 21.06.2022

750 views

RTV Dukagjini

Published on 21.06.2022 (Stats from 22.06.2022)

Description:

RELOAD - 21.06.2022
Search messages & users

  [4:52] Xifa Syla: Pershendetje dhe perqafime:star::star::star:

  [5:52] Halit Haxhijaj: halo trskla nita drini

  [6:12] Halit Haxhijaj: te un 32 grad don me kall zoti

  [6:30] besi: pershendetje o ma te miret e Kosoves persh.nga Gjer.

  [9:08] Veton Danimark: Hello juve the best

  [9:37] Petrit Dodaj: Pershendetje per juve si zöja po dokni kokni vesh shum bukur :ok_hand::ok_hand::red_heart::blue_heart:

  [10:24] Iljijaz Aliu: miredita prej Gjermanie edhe ketu 30 grad na kalli me gjithë at ju pershendes Drinori Teta Nita dhe daja Trakla

  [10:30] Albin Dodolli: PERSHENDETJE Trakla drini nita jeni me te miret

  [12:31] Gzim Hyseni: :rose::rose::rose::rose::rose:

  [13:22] MeDrinGashin: pershendetje nga Peja e bOkOr. klm. flm. dhe tfl dajes trkl

  [14:25] besi: Nita zhvendosne studion në Ulqin kta dy mujt e veres te shofim Ulqinin e bukur.

  [14:31] Enis Rrahmani: Pershndetje nga gadimja e ult ti je bukuroshja e studios

  [14:54] Albin Dodolli: URIME dita e veres ishalla se keni nxhet shum

  [15:38] Lindon G: Pershendetje nga New York

  [16:13] Albin Dodolli: ne podujeve 28 grade eshte temperatura

  [17:17] Veton Danimark: 21 Kopenhag

  [17:50] Sebahate Terpeza: Ferizsj 30 grad

  [18:04] Ermira: Ne belgjik 18 grade 🥹

  [19:00] A: Pershendetje nga Texasi - sot 36 ktu

  [19:10] Veton Danimark: Mir se vini të Un dhe Xifa

  [19:14] Rina D: Nitush Daja Trakel , Drin:soft_ice_cream::soft_ice_cream::soft_ice_cream:sot une ,po ju qes Akullore te Algides

  [19:34] 6 ix: Trakla tfala nga Jamaica e pshtilla njo pome doket qe mu ka afru dilli te ftyra :face_with_tears_of_joy:

  [19:41] Rina D: Nitush ,jam tu onger Qipsat Vipa Clasic si ti me pelqen clasic

  [20:15] Rina D: Jo Nita ,mir je vesh une ne pun kshtu duet mu vesh ,sepse esht me shku ma serioze me veshje

  [20:23] Veton Danimark: Oj Nit merrni krejt ekipen ju mirpresim Kopenhag nga Un dhe Xifa

  [21:42] Alb Kos: thuj qati ahmaku netjanal zanin muzikes kur fol dikush

  [23:14] Bajram Ebibi: zheg a

  [23:31] Basket Ball: pershendetje

  [23:49] Rina D: Bajram persh ,auu marum shum zheg

  [24:11] Bajram Ebibi: pidhetve e ka kap zhegu te na

  [24:40] Rina D: Te Shtunen ,ne Prizren " Majk" te Velunia 5 euro hyrja , kush don ju tregova:rolling_on_the_floor_laughing:

  [25:26] Bajram Ebibi: a darsem ka a

  [26:02] Rina D: Bajram:rolling_on_the_floor_laughing:jo ska darsem , mromje muzikore te Diskoteka ma e madhe ne Pz ,qe u hap

  [26:07] Bajram Ebibi: te un 34 grad

  [26:27] Rina D: Me 2 Gusht, Unikatil tek Velunia

  [26:58] Rina D: Daja Trekel ,sot sefte te pash nkom:rolling_on_the_floor_laughing:

  [27:15] Bajram Ebibi: rina diskotekat sjan per mu me kan naj simpozium shkencor kisha ardh

  [27:29] Rina D: ktu , ne studio se kshtu tkom pa Live

  [28:10] Rina D: Bajram:rolling_on_the_floor_laughing: qa do me thon, me zbulu naj sen a?

  [32:08] Rina D: E cka konka ,kjoo

  [32:25] Rina D: Mbylli syt ,ondrro kishe je ne Dubai

  [32:49] Rina D: :rolling_on_the_floor_laughing:Relaxoju daja Trakel

  [33:39] Rina D: :rolling_on_the_floor_laughing:edhe une ,jam tu bo sikur ju joga

  [33:52] Drita: hahaha yoga trakla po harron me marr frymë more:star_struck::star_struck::star_struck:

  [34:02] Rina D: Nita ,nana po mthot cka je tu bo mori:rolling_on_the_floor_laughing:po marr frym ,ngadal

  [34:23] Rina D: Drita persh:hot_beverage:

  [35:08] Drita: rina persh flm per kafe ty nji:shaved_ice::custard::cupcake:

  [35:14] Rina D: Arbresha emrin ,si gruja dajes Trakel e paska

  [35:44] Rina D: :love_you_gesture:

  [35:58] Rina D: qeshtu ,daja trakel

  [43:21] Rina D: Nitush Edita , din vet me bo Yoga

  [44:44] Micimaca: Urime dita muzikes

  [47:04] Micimaca: Lene drinin se e pash tu honger qebapa te Buquki

  [47:46] Rina D: o Bajrami ,po don diten e Shkences:rolling_on_the_floor_laughing:jo muzikes

  [48:03] Rina D: :rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing:

  [48:07] Rina D: Leoni

  [48:19] Rina D: si djali jem e ka , qika se di

  [48:40] Rina D: Nitushe qe une:soft_ice_cream::soft_ice_cream::soft_ice_cream:sot ju qita

  [48:53] Samirja Samirja: oj nita beso ken tu ma pi qajin mysafirt sa i mshela syt me juve ne joga

  [49:25] Rina D: po valla , Leon e ka djali jem:hugging_face:qe doren ,e ka qit ju pershendet

  [49:51] Rina D: Samirja:rolling_on_the_floor_laughing:edhe une ,kesh tu bo smorra frym kesh tu myt

  [50:04] Gjergji: HeHeh Rina Arusha ëdhtë CIA AMERIKANE

  [50:27] Rina D: Gjergj:rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing: po ,de se spo mbeson ti jajaja

  [50:59] Rina D: Gjergj:rolling_on_the_floor_laughing:mka met ,edhe ty emrin me ta gjet jjajajajaja

  [51:55] Mergime Baraku: Pershendetje Nita dhe stafi nga Mergimja dhe Adnani nga Canada per momentin ne Peje. Nita jemi kon ne pushim ne Ulqin ne plazh te madhe FANTAZI :face_blowing_a_kiss::face_blowing_a_kiss::waving_hand::waving_hand::waving_hand::ok_hand::ok_hand:

  [52:25] Rina D: Gjergj ,ca bone ti :hot_beverage::soft_ice_cream:a keni zheg

  [52:58] Micimaca: Ska me ulqinake qysh je ti oj Nit

  [53:07] besi: jo oj Nit jan dal Prishtinë

  [53:10] Rina D: Mergime ,kaloni bukur ne Ulqin ne Plazhen e Madhe vertet Fantazi kaloni:hugging_face::hot_beverage::hot_beverage:

  [53:27] Mergime Baraku: Rina flm

  [54:44] Rina D: opaa , rrang e dang

  [55:01] Micimaca: Fmit e Drenit

  [55:28] Rina D: :rolling_on_the_floor_laughing: agron korza , mshoji mshoji

  [55:43] Rina D: Sheshi drin ,a spe din a

  [56:22] Rina D: Po skonka kerkush ,se kejt flejtun Pejont

  [56:47] Rina D: Dani

  [57:03] Rina D: I Gjakoves:rolling_on_the_floor_laughing:Xeni prom e pam

  [57:59] 6 ix: oh rugove jon krejt pejont

  [59:07] Rina D: Drin Yoga tu bo ,kem na