Clicky

01:22:06

# Superchats

0

Superchat Value

0.00$


# Chat Messages

193

# Active Chatters

45

Debat Plus me Ermal Pandurin -"PROTESTA" E MOLLIQAJT

7,045 views

RTV Dukagjini

Published on 20.12.2022 (Stats from 21.12.2022)

Description:

Debat Plus me Ermal Pandurin - "PROTESTA" E MOLLIQAJT Dardan Molliqaj - Kryetar i PSD-së Dibran Hoxha - Analist Dibran Istrefi - RTV Dukagjini Astrit Gashi - Gazeta Blic #DebatPlus
Search messages & users

  [0:36] musli muzlijaj: Haj nav qi nana kan e paskit sonte gagahahahaha

  [2:21] Gjamadani Viavia: E pasket ftu ket shkaun e vuqiqit ky per veq se argat i vuqiqit sosht tjetër protesten ktina ja :pile_of_poo:

  [4:40] O K: E more Ermal muti ket Idiot e ki pru ne debat me te vertet nuk je korrekt.

  [5:27] Gjamadani Viavia: Num raft ka durt ky shka i psd tati hi hu gardhe skomelon medit se 100 vjet burg i maj vetm edhnat meja troshit ky mi zhallavat pronat e kosvës jo bre se sjakaojell ajo kurva shahini

  [5:55] musli muzlijaj: Filizof i mash je besom ta shurdhon bothen

  [7:15] O K: Qa ndigjon dishka te mir prej kti qeni.

  [7:24] Mensur Ferizi: NJE DRAGAN KA IK PREJ DEBATIT QETRI E PASKA ZAVENDESU

  [8:31] O K: O ky Darmuti ka qef vetem me dal ne rrug e me leh.

  [9:22] Gjamadani Viavia: Kta qent e opozitës kan ra ja shtuen burgin veteranve ldk aak pdk psd nisma kta jon kanceri i uçk

  [10:27] Flori Drenica: Le mar pipiruc,shko flej

  [11:18] Bashkim.Maxhuni: musli kur u kan wc a u kan i mir

  [12:29] CR7 Miratoca: O ata që nuk e kanë votue këtë gjykatë sot janë protagonist të kësaj gjykata,kur në kuvend kërkojshin për burg në Hagë(VFundosje)me Albin mutin,rrencin,mashtruese,frigacakin !

  [14:12] ta tarra: NGONE KY BISTEKU PEDERI I VV KA SHET PORDHA

  [14:55] Fatmir M: bravo bash tash e kan ba duhesh mu pastru

  [15:20] ta tarra: NGONE MORE KY MUTI I LVV KY AHMAK

  [15:45] Lulja Myla: po kushe e ngon kit kriminel te shum Kanäle e ky asht rrugaqe I sokaqeve

  [16:50] CR7 Miratoca: Dardani duhet me ja qit jashtë të gjitha mashtrimet e rrenat e Albin Kurecit,ai i dijë të gjitha të këqijat e Albin mutit,rrencit e mashtruesit,

  [16:56] Blerim Behluli: hajde psikopat molliqaj

  [17:00] Fatmir M: more llaskuc kish kujdes qa fol

  [17:52] ta tarra: FATMIR TI QIFT ROBT TY

  [18:20] Shaban Haliti: era ketije njeriu I vjen shum e keqe, sepse populli e ka votuar sepse drejtesia e pdkldkaak nuk eshte kjo

  [18:37] Fatmir M: o ky lyp robt me ja qi ky dardan muti ky veq han qaty kallxom qka ka te baj ky me uck

  [18:48] Luan Bajraktari: Ky Dardani si qumja maje thanes, e lagi se lagi :face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy:

  [18:59] ta tarra: SHABAN TI QIFT ROBT UQK

  [19:00] Luan Bajraktari: Ta tarra TUNGATJETA ZOTNI

  [19:34] ta tarra: LUAN PËRSHËNDETJE O KRASNIQE

  [22:40] Castriot1705: Prap ky psikopati a hajmedet haj

  [23:26] Baskim Bersanka: O Ermal, tu kisha lut me zemer mos e thir Dardan rrugaqin. ky eshte njeri perqars psikopat, qe paguhet prej atyre qenefav te Opozites me shpekulu e me rrejt sat munet ky matrapaz.

  [23:45] Gjilan 06: prap ky muti a

  [23:57] Shaban Haliti: po denohen individ te akuzuar e jo uqk mos rreje o rrence

  [24:23] Emma Hola: Ooo psikopat dardan molliqi

  [25:44] Gzim Arslani: IDIOTTTTTTTTTTT

  [26:08] Gjilan 06: Kan thanë çkat bin ndor mos e banë, Krejt per shqiptar jan tu u denu, jo per serb.

  [26:14] FIDAN Guri: Na jemi i vetmi popull qe nuk duam drejtesi, gjthçka bajme qe kriminelet ti nxjerrim te paster

  [28:00] Baskim Bersanka: Vet Abasadori I American ka than qe nuk o tu u denu uck po vetem individ. e ku Dardan stervina vjen ktu e bo propaganda e rren ky njeri pa pik ftyre ky idiot e shpiun I kalbur

  [28:05] Kumanov Kumanova: O psikopat po ju a that mitovic srbve qeverija po jav ban sikur Milosheviqi o i poshter

  [28:40] FIDAN Guri: Nuk oo Akuzohen per krime lufte kunder Serbeve por pikerisht per lufte kunder Shqipetareve per interesa individuale grupore

  [29:28] Reshat Halimi: Ermal sondazhin e ke shum gabim eshte dashte me qen me ket kriminel a del kush te protestoj sa i perket gjykates ajo po denon ne emer te popullit ton i pelqej ktij krimineli apo jo dhe rroft sa malet

  [29:32] ladi 06: o mos e ngoni qa thot ky dardan qeni se ky ateisti i mutit o

  [29:47] Kumanov Kumanova: sit jen poplli budall et dalin ne protesta me ket psikopat

  [30:15] ladi 06: ni njeri i cili o kunder ati qe e ka kriju sdi qka me thon ma shum per to qysh me kallxu ma shum far monafiku o ky

  [30:17] Gjilan 06: as emrin spo ja din bashkbiseduesit

  [31:00] b b: dardan psikopati

  [31:09] b b: dardan shizofreni

  [31:29] Reshat Halimi: me kot ky kriminel po mundohet me hedh se kinse kjo gjykat po denon luften e UÇK jo jo kjo gjykat po denon ata qe kan vra civil shquptar dhe ushtar te UÇK

  [32:37] FIDAN Guri: Ky popull te vret edhe njehere duke manipulue e mbrojte padrejtesine

  [33:50] b b: dardan kallxo qysh ta nguli Albini kepen e shkupit hahaha kallxoj miletit se nuk osht marre kaja nonen krejtve mun me na ndodh hahahaha

  [34:00] Reshat Halimi: o kriminel kjo gjykat po i ndjek kriminelat qe kan vra shqiptar civil dhe ushtar te UÇK e spo ndjeket UÇK

  [34:27] FIDAN Guri: Kush ka mbete me iu dhene mend drejtesise, qyerri i keq

  [34:57] Reshat Halimi: ja cifsha shtatmij nona atij qe del ne protest ose keni me dal vetem kriminelet

  [36:23] Gjamadani Viavia: Dapertamenti Amerikan ka thën undi videt po gjykohen jo uçk mes manipuloni

  [36:55] FIDAN Guri: Gjamadani, e sakt

  [37:02] beka2000: shkina ne bosenje per 110.000 veraseje eshte denu me 11 vjete qe i bjene nje dite burge me majte i bjen per 27,4 vraseje

  [37:34] Gjamadani Viavia: Kuk bon midal kundra shtetev të bashkuara Amerikes sbon kosova mukon Anti Amerikan

  [37:38] Reshat Halimi: o majmun UÇK si ka pas bre vec vetem 10 ushtar bre majmun po 7678 ushtar pse ktyre 7000 spo ju vjen asnje akuz as nuk po arrestohen as nuk pi fton asnje gjykat

  [38:04] Gjamadani Viavia: Fidan peshendetje

  [38:14] Kosova: ushtria jon nuk denohet po kta po rrejn e sidomos qyky der.muti

  [38:25] FIDAN Guri: Na ka mbete edhe me protestue kunder drejtesise bre nanen e iditeve ua kajsha

  [38:36] FIDAN Guri: Gjamadani Pershendetje

  [39:30] b b: kush i vrau mbi 100 anetare te LDK-se, a vet e vrajten veten a, shkavi su kon ktu hiq mas luftes, keta njerz i ka mbyt dora e shqiptarit, turp dhe marre me i mbyt njerzit edhe mos me dhon pergjegjesi

  [40:30] Kosova: nuk po e fasin drejtsi pse esht denu po dikush ka vdek ai nuk qohet ma kush ka ba keq ndaj shiptarve let denihet

  [41:11] Gjamadani Viavia: Deri dje opozita pdk ldk aak e kritikojshin qeverin kirti je kundra Amerikes Tash jonqu apet kta pisha dalin vet kundra Amerikes kush po bon prapagan o lagonat e pdk ldk aak

  [42:24] FIDAN Guri: Rrena e Dik Martit ishte rrepi qe i futen ne Aher Gomaret, menduan se ajo akuze eshte genjeshter,

  [43:08] FIDAN Guri: …. dhe me nje proces te shkurter dalin te paster

  [43:25] Bekim Haliti: let dënohet krejt ata që kan vra shqiptar ishalla kur nuk dalin

  [44:03] FIDAN Guri: Perndryshe kurre nuk e kishin votue :face_with_tears_of_joy:

  [44:40] Kosova: po i ka than shko hashim e nese esht i pater kthehrt patriot i paster

  [45:36] FIDAN Guri: E sakt Kosova

  [46:27] Kosova: si te folsh drej esht mir dhe rruga esht e shpejt

  [47:33] FIDAN Guri: Kah e shfuqizoni jeni o tupa :face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy:

  [48:19] Ibrahim Bunjako: Ju lutem ndreqne skem pamje regjia

  [48:49] b b: dardan molliqaj prej foteles se shpise tu honger pucka po don me shfuqizu gjykaten qe u pranu ne kuvend prej vet qatyne qe u ngulen

  [50:32] Ura Bau: Kush e po e fton ket bethqiri mulliqin ky zdurohet se gjith i njejti vetem Albini Albini ky esht anti SHqiptar

  [51:12] Roki Strellci: Vv knaqet kur dënohen pjestart e UÇK zemra mal ju bahet ktyne shpijunve të vv

  [51:34] b b: Une personalisht kam simpati per vetevendosjen mirepo nese Rexhep Selimi ka vrare dhe ka maltretuar shqiptare vetem e vetem se kane menduar ndryshe prej tyre, athere kurre mos u kthefte prej Hages !!!

  [51:50] Gjamadani Viavia: Ky qeni mulliqeviqi ekapas mrri cassa nosttra o idijot

  [51:51] FIDAN Guri: Ooo hajvan, po te ishim te Zotet te bejme drejtesi vet, nuk do kishte nevoje ti bejne proceset Nderkombetaret

  [52:48] FIDAN Guri: Drejtesia juve na ka sjell deri ketu qe askujt nuk i ka mbete vend te jetoj ne Kosove

  [53:52] Xhevat Gashi: partia jote nuk vlen o tupan je bashk me sera e njeta parti, PSD

  [54:05] hasan hasani: DARDAN MILLOJEVIQI R TI Q

  [54:08] Gjamadani Viavia: Qysh mebo drejtsi në kosovë kur sami lushtaku burgin e kryke në spitale e ty hik pernatë të shpija kjo ësht drejtsia gjykata tena jon gjykatat perata qe vjedhin dru e kasht se per krim skemi gjykata

  [54:19] Reshat Halimi: o dardan bagla spo denohet UÇK plas po denohen kriminelat o majmuno

  [54:26] Gazi Geneve: Hasan edhe une me ty vi

  [54:48] Gjamadani Viavia: Hasan pershendetje si pokalon në pushim i nderuar :custard::tropical_drink:

  [54:54] hasan hasani: Gazi Geneve :clinking_beer_mugs::clinking_beer_mugs::handshake:

  [55:10] Gazi Geneve: Hasan flm :clinking_glasses::clinking_glasses::clinking_glasses:🇽🇰:handshake:

  [55:16] hasan hasani: Gjamadani viavia PRSHEND SHOKUT mir flm :clinking_beer_mugs::raised_hand:

  [57:50] Kosova: o ti je nieri si zagar qe del per gjah e man imyt per ty gjatri e kthehet that

  [59:08] O K: Pse nuk po demostroni kunder Serbve qe po dojn me marr veriun bre kriminel Mulliqi.

  [59:27] Castriot1705: Qfar psikopati :face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy::person_shrugging:

  [59:39] Gjamadani Viavia: Molliqeviqi don me zhbo gjykaten o :pile_of_poo::monkey: der sat folni neper studjo vetm sherr keni mibo atinve në hag

  [59:50] Castriot1705: Mirmrama dhe Pershendetje edhe niher gjithve

  [1:00:07] O K: Ti je more qen ni ndytësir.

  [1:00:26] Mensur Ferizi: SHKOJ DRAGANI ERDH DRAGANI

  [1:01:10] princi: Alba pershendetj

  [1:01:37] hasan hasani: O DARDAN MILLOJEVIQI UN EMER TE KOSOVES R TI Q EDHE NIHER :folded_hands::folded_hands::folded_hands::folded_hands:

  [1:01:41] Kosova: a doni me dal ne protest te shtunen po kunder kto psikoati

  [1:01:51] princi: si je Alba

  [1:02:13] Castriot1705: Pse a me shku atje per Buzqeshje ne Foto apo per me ja thy hunt Serbis

  [1:02:13] Bajram Kurti: moj e mira hyp ne at lis ' qysh tu nis e tu bitis

  [1:02:15] Emma Hola: Rroft Vjosa Albini :red_heart::blue_heart::folded_hands::gem_stone:🇦🇱:hundred_points:

  [1:02:25] princi: si kalove ditë Alba

  [1:02:37] O K: TI DRAGAN MULLIQI LYP QI NANEN QE TE KA LIND TY.

  [1:02:39] ALba🇽🇰: Mir flm

  [1:02:45] hasan hasani: Castriot a muj dole :clinking_beer_mugs::clinking_beer_mugs::clinking_beer_mugs::handshake:

  [1:03:26] princi: po ket kohë ake pushuar

  [1:03:29] Castriot1705: Hasan Hasani, qe vellaqko me menxi tyben se jom koqit jom tu hec si rrobot. ti qka bane sot a je mir

  [1:03:37] leka: hajt rrenc hajt

  [1:03:50] b b: per here te pare kane mbete polocia atje??hahaha hajgare po bon a ?? Atje kurre ska pas logj rend edhe rregull prej 1999 e deri sot o psikopat!!

  [1:04:00] Sinan Pascha: hajt daran e mzat mos rrej more i poshter

  [1:04:06] Reshat Halimi: dragan sot policija po mbron vendin sido qoft qe jan e spo mbron sikur deri me sot kriminelat dhe nga po ata kriminela jan vra ata polic

  [1:04:16] princi: Alba mir shum po në punë ai lodhë

  [1:04:16] hasan hasani: Castriot mir flm jemi edhe nah tisi je

  [1:04:40] O K: Ky duhet Burgos qe perkrah Vuqiqin. Ky mbron kriminelat Serb mor.

  [1:04:44] princi: Alba ke gjum kaq heret

  [1:05:11] Castriot1705: Hasan Hasani, gezohem qe je mir, perbes qysh te thash jom blloku me menxi po qohna se keq prej shpis jom

  [1:05:15] Kosova: o qata i kan myt fmin o idiot e nuk po te niheh zani

  [1:05:17] Reshat Halimi: ngushllime per vllaun serb qe po djegeshe bre qe po mbahet i arrestuar ne kushte te keqija

  [1:05:28] princi: mendova se punon Alba je studete

  [1:05:30] leka: shko vajtoje shkavin se pemajka pa ligj

  [1:05:35] Sinan Pascha: more i poshter

  [1:05:58] b b: Pronto zhyllat nonstop e kane majt situaten nen kontroll ne mitrovice duke i shti problemet ner tepih, qeshtu e kane shty deri 2020, ama ata e kane dite qe ka me ardh dita me shperthy situata patjeter

  [1:06:08] Castriot1705: Hasan Hasani, thirre at vellaqkon ton Hazirin

  [1:06:19] hasan hasani: Castriot pse qa u ba ashtu

  [1:06:21] princi: Alba pse nuk punon

  [1:06:43] O K: Ky asht ketu vetem ta shaj Kurtin. Per kta ka faj Ermal k..i

  [1:06:48] hasan hasani: Castriot nuk edi ku osht

  [1:06:50] Castriot1705: Hasan Hasani, nuk e di a jom perzhdredh a qka u ba nuk e di

  [1:07:00] leka: ki umush se kurti nuk e ka desht budall sy tye

  [1:07:02] princi: Alba herët të flesh s'besoj se te zënë gjumi

  [1:07:08] Sinan Pascha: Albino ta

  [1:07:09] hasan hasani: Castriot ruje veten

  [1:07:15] Castriot1705: Hasan Hasani, ke ma heret anej te aj derri i eger

  [1:07:32] shpata e mbret: paska dal qeni me leh hom hom hom kuna i paska met me ma kallxu qka asht mir e qka asht keq

  [1:07:43] Kosova: mshele o qen se kurr nuk kan punue serbet per kosoven le o pis i rrugve

  [1:07:44] hasan hasani: CASTRIOT NUK E PASH AT DREQ :rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing:

  [1:07:51] princi: Alba ju jeni nga nese ban t'a dije

  [1:07:52] Vizi: Ne Republiken e Bavarise ne gjermani Kur Aplikon per nenshtetesi e ploteson Formularin Se nuk ke lidhje me organizaten terroriste UCK. Damth Bavaria e ka Te shpallun si organizate terroriste!

  [1:08:03] Lulja Myla: ermali asht qisi kallapi I njejt me kit mufliqin

  [1:08:16] princi: po duke se s'ke gjum alba

  [1:08:16] Castriot1705: Hasan Hasani, veq e pash tu Dal, qe shkrujti Rrnoftë Enver Hoxha.

  [1:08:32] Reshat Halimi: a pe ndegjoni o ju qe keni ndermend me dal me kte ne protest kjo protest me shum qenka e orijentuar per lirimin e vllaut te dardanit atij polici serb qe eshte arrestuar e ju dilni me ket kopil cetnik

  [1:08:36] hasan hasani: Castriot :rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing::rolling_on_the_floor_laughing:

  [1:08:53] princi: po shofi flamurin po qytetit alba

  [1:08:55] b b: dikush u kon dasht patjeter me bo kete pune qe osht tu e bo albini ne mitrovice, ose let jet mitrovica veriore me neve ose pshurr nto hjeke krejt se nuk te vyn nje qytet i cili te bohet si kancer

  [1:09:00] Castriot1705: Hasan Hasani, po bre shum i dhanun mas Xhaxhit Enver

  [1:09:06] shpata e mbret: qaq i meqem qe as gruja vet se mgon as nana vet sja vnon veshin kti rrugaqi

  [1:09:27] Kosova: po me vjen keq po ishkrua disa fjal po i mriton ky per mua

  [1:09:39] princi: ashtu shkrun Alba dukeshe ke fjetur mram mir

  [1:09:47] hasan hasani: Castriot kah her ka te drejt qe e perkrah xhaxhin

  [1:10:11] princi: shumë mir vendi mir është atje

  [1:10:12] shpata e mbret: ky e ka punen me i lexu letrar e batonit e te vuqiqit radsojqiqit

  [1:10:34] Beni Blanco: Hahahahah

  [1:10:37] Castriot1705: Hasan Hasani, secili menimin e vet veq une nuk menoj ashtu

  [1:10:37] Beni Blanco: Met

  [1:10:42] Hoxha: tv dugagjini kundershtare e vv

  [1:10:45] princi: Alba je ktyë apo në mërgim

  [1:11:27] Hoxha: i bjen do rrugaq si qeky majmuni ket e pagun vucici

  [1:11:35] Castriot1705: @Hoxha, jo vetem e ki edhe Kanal 10, T7,Klan Serbia edhe RTk

  [1:11:54] shpata e mbret: u met berllog mas e leh qeni sa be mun

  [1:12:01] princi: po mir shum në qyte mate bukur të Kosovë apo në periferi jeton Alba

  [1:13:04] princi: pse Alba permen zoti mir qe përmend Allahun

  [1:13:39] Beni Blanco: Ooo ti alba edhe princi a skini bre whatsapp a ? Mos ma teshni shum ktu

  [1:14:03] leka: o frigacak shka piman ato letra ne dor ti nuk din me lexu

  [1:14:06] princi: dhe une a falesh alba

  [1:14:26] Jakup Pantina: e kon e paske fhir moliqin e ndrova kanalin :face_with_tears_of_joy:

  [1:15:04] princi: beni pse po të pengojm

  [1:15:15] Fatmir M: sje bashe kurgjo ka thu palidhje qe no or sen bree nuk the

  [1:15:21] Beni Blanco: Hahaha far fantazeri o zoot

  [1:16:08] princi: Alba mir është kur komunikon me njerzit që të kuptojn

  [1:16:17] leka: edhe tye te ka perzan

  [1:16:32] Hoxha: qite perjashta ket shkavell

  [1:16:42] Fatmir M: o ti je ka ja vazhdon Albin Kurtit edhe 8 vite beso ski bre fakte qa je ti tu than sene sje bre ka thu

  [1:16:45] princi: po shkon në gjumë Alba

  [1:17:10] Nevzat Grdela: Dardani plagos Polic per Pushtet kurse Kurtiiii per Shtet

  [1:17:27] princi: okej Alba ghum te Abel n'ate emir :folded_hands:

  [1:17:43] ALba🇽🇰: flm princi

  [1:17:57] Fatmir M: ani a pee kryn ty pote bajm kryeminister hahaha e more zot qe problem osht me do qisie katastrofa

  [1:18:11] Kosova: mir shum Nevzat ke than

  [1:18:25] b b: dardan psikopati me ta bo perhajr najsen dije qe kurre drite me sy ski me pa me qat sen

  [1:18:52] princi: vete andrra te bukura Alba

  [1:18:56] O K: O qen bir qeni edhe 100 vjet leh sa te mundesh nuk ki me pas shans kunder Kurtit.

  [1:19:06] Fatmir M: alaba veq a mun e kryn me shkije hahahah

  [1:19:30] Hesat Zenuni: Vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

  [1:19:33] b b: dardan shozofreni

  [1:19:42] Reshat Halimi: edhe 4 vite tjera Albini i sigurt e ti ke me plas si thiu i shkaut

  [1:19:56] b b: dardan shizofreni me 0.01 perqind te votave

  [1:20:05] leka: o indytur ne berlin pot vjen era

  [1:20:08] Nexhat Xhelili: sovraniteri i kosoves ne Mitrovice neper kamionat e Rakiqit

  [1:20:26] Fatmir M: o zot sen nuk the edhe dej qitash se la kerkon me fol edhe kurgjo sfoli bre ja ksi

  [1:20:34] shpata e mbret: veq ngone lopen ka thot dorzonu leni shkijet hahahha e kush asht tu e ngu thuti dikush kame ngu kit qen

  [1:21:19] Fatmir M: hahahahahah qisi na duhen njerz me zemer Alba

  [1:21:25] shpata e mbret: demek ky far qeni po na bjen paq a ska oaq me familje te vet